Yılbaşı planınız nedir?

1 dakika kala bakmıştım bana ne deyip Black Mesa oynamaya devam ettim. Bu arada müthiş oyun öneririm.

Yılbaşı için plan yaptıysanız planınız nedir? Farklı bir şey yapacak varsa birazcık kopya çekelim.
Not: Kutlamayacak olan arkadaşların kutlamıyorum diye belirtmesinin bir mantığı yoktur.

6 Yıl sonra inşallah Türkiye'ye Baba mı görmeye gideceğim.

Evet zaman yine hızlıca geçti ve bir senenin daha sonuna geldik, bence ufaktan artık yeni planları duymaya başlayabiliriz. Şimdiden herkese mutlu yıllar.

Yılbaşı için plan yaptıysanız planınız nedir? Farklı bir şey yapacak varsa birazcık kopya çekelim.
Not: Kutlamayacak olan arkadaşların kutlamıyorum diye belirtmesinin bir mantığı yoktur.

Sabaha kadar Black Desert Online dostum sizlerinki nedir

LoL oynayıp dışarı çıkma antrenmanları yapacağım eğer fırsat bulursam bir kıza merhaba diyeceğim (kızlarla konuşmaktan çok korkuyorum)

Evlenmeden önce ailemle her sene kutlama yapardık. 2017'den beri çocukları uyutacağım diye bende onlarla uyuyakalıyorum. Kötü mü oluyor? Hayır, gayet iyi oluyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…