Yılbaşında Hizmet Madalyası Alma

OnatKirca

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, CS'de şu an 39 seviyeyim ve 1 ranked daha girersem 40 seviye olacağım. Malum 2017 yılına 20 gün kaldı bekleyip 2017 hizmet madalyası almak istiyorum. Sizce bunu yapabilir miyim yani Valve verir mi 2017 hizmet madalyasını ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce alan olmuş fakat bu sene iptal etmiş olma ihtimalleri yüksek. Neticede sizin o sene içerisinde oynayarak almanız gereken bir madalya ve bu işlem aldatmaca oluyor. Düzeltilmiştir diye düşünüyorum. Zaten bir madalyanız varsa ortasını mavi yapmak için değer bence. Beklemeyin 2017'yi.

Cevabın için teşekkürler. 2016 hizmet madalyasının seviyesini yükseltmeye karar verdim. Nasılsa 2017'de oyuna devam edeceğim. Alırım ondan da bir tane :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabın için teşekkürler. 2016 hizmet madalyasının seviyesini yükseltmeye karar verdim. Nasılsa 2017'de oyuna devam edeceğim. Alırım ondan da bir tane :)

Doğru bi seçim olmuş onu bende düşünüyordum dün gece 2 de bende 40 level oldum aha dedim madalya geldi sonra hizmet madalyası al diye bi düğme gibi bişey çıktı bastım aldım envantere geldi rozeti sergileye bastım yani sana sormadan rozet vermiyor. O sevinci bilirim iyi günler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı