Yılın En İyi Teknoloji Sitesi: Technopat.net | Boğaz İçi Bilişim Ödülleri

Canımız, ciğerimiz Technopat.net, Boğaziçi Üniversitesinin düzenlediği Boğaziçi Bilişim Ödüllerinde yılın en iyi teknoloji sitesi adayı oldu. Aşağıdaki linkten Technopat'a oy vererek destek olabilirsiniz!

Jahrein olsaydı basmıştım baltayı ama yoktu o zaman Video Oyun'a basayım dedim.

Ben Toqtir, Zade, PurpleBixi, ErenAktan, Moparism gibi kanalları beklerdim ama hiç biri yok. Adamlar RekkitZ adlı grup kurdu olayı çıkmıyor, şaşırtıcı.
Hepsini geçtim adamların Twitch dışında bildiği bir platform yok gibi. Nonolive, Dlive, Facebook gibi platformlarda on binlerce izlenenler var. Bari başlığına en iyi Twitch yayıncıları yazsalarmış, o zaman da Jahrein'i koymadıkları için sitem ederdim. Neyse zaten geçen yıllarda da Unlost'a vermişlerdi ödülü, çekiliş ve kumar sitesi reklamı yaparak ünlü olan adam gerçekten tam bir yılın yayıncısıydı yani, bunda en büyük pay da oy veren kitle zaten.

Objektif olarak oyumu Teknoseyir'e verecektim ancak pandemi ile birlikte Technopat içerik sayısını oldukça arttırdı. Bu sebepten oyumu Technopat'a verdim. Umarım 2021 yılında içeriklerin sayısı daha da artarak devam eder.

Geri
Yukarı