YINDIAO K96 klavye alınır mı?

Bütçe
1.000

M. Akif

Picopat
Daha fazla  
Amazon'dan 1.000TL'ye mekanik en ucuz bunu bulabildim, bu ürünün herhangi bir bir sıkıntısı var mı veya çıkarır mı?

Link: Amazon.com.tr

Dosya Ekleri

• IMG_20230716_192758.jpg
    IMG_20230716_192758.jpg
    96,1 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kral bende sipariş verdim aynı klavyeden nasıl memnun musun ve oyunlarda falan gecikme var mı söylersen mutlu olurum hiçbir yerde videosu da yok.

Kral yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum, şu ana kadar yaşadığım tek sorun Bluetooth olmasından dolayı arada bir tuş basmıyordu ama son 1 aydır hiç yaşamadım bunu, yani kaliteli pil takarsan sorun yok, ha tuş basmamaya takıla takıla basmaya başlarsa sol tarafındaki açma kapama tuşundan kapatıp birkaç saniye sonra açınca da düzeliyor.
Gecikme konusunda hissedilir hiçbir şey yok, gayet hızlı, yani eğer varsa da gözle görülemeyecek kadar az var.
Gönderdikleri USB'nin arka kısmında kapak var, kapağı açınca içinden Type-C sürprizi ile karşılaşıyorsun.
Ayrıca direk cihaz Bluetooth'u ile de bağlanabiliyor sun, kullanım kılavuzunda yazıyor, FN tuşuna atamışlar.
Ben pek klavye sesinden anlamam ama arada TikTok'ta karşıma çıkan bilmem kaç para klavyenin sesi şu, videolarına dayanarak sesi gayet iyi diyorum.
Kısaca fiyatına göre gayet iyi bir klavye.

reis musaitsen veya istersen bana instagramdan ufak bi video çekip atar mısın dm'den çok merak ediyorum zahmet olmazsa gerçekten çok sevinirim sesini falan çekip atsan yeterli olur :) instagram: yusuf_asaf7 profilde kedi resmi var

@M. Akif

reis musaitsen veya istersen bana instagramdan ufak bi video çekip atar mısın dm'den çok merak ediyorum zahmet olmazsa gerçekten çok sevinirim sesini falan çekip atsan yeterli olur :) instagram: yusuf_asaf7 profilde kedi resmi var

@M. Akif

Kral yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum, şu ana kadar yaşadığım tek sorun Bluetooth olmasından dolayı arada bir tuş basmıyordu ama son 1 aydır hiç yaşamadım bunu, yani kaliteli pil takarsan sorun yok, ha tuş basmamaya takıla takıla basmaya başlarsa sol tarafındaki açma kapama tuşundan kapatıp birkaç saniye sonra açınca da düzeliyor.
Gecikme konusunda hissedilir hiçbir şey yok, gayet hızlı, yani eğer varsa da gözle görülemeyecek kadar az var.
Gönderdikleri USB'nin arka kısmında kapak var, kapağı açınca içinden Type-C sürprizi ile karşılaşıyorsun.
Ayrıca direk cihaz Bluetooth'u ile de bağlanabiliyor sun, kullanım kılavuzunda yazıyor, FN tuşuna atamışlar.
Ben pek klavye sesinden anlamam ama arada TikTok'ta karşıma çıkan bilmem kaç para klavyenin sesi şu, videolarına dayanarak sesi gayet iyi diyorum.
Kısaca fiyatına göre gayet iyi bir klavye.

Hocam bu klavyelerin tuş düzeni nasıl oluyor? Ü, Ğ gibi harflerle mi geliyor yoksa resimdeki gibi mi geliyor? Akko Horizon almayı düşünüyorum ancak bilmediğim için almaya çekiniyorum.

Hocam bu klavyelerin tuş düzeni nasıl oluyor? Ü, ğ gibi harflerle mi geliyor yoksa resimdeki gibi mi geliyor? Akko Horizon almayı düşünüyorum ancak bilmediğim için almaya çekiniyorum.

Evet klavye fotoğraftakinin aynısı. Klavyenin Türkçe karakterleri yok ama Türkçe olmasınada o kadar gerek yok, ben 1-2 hafta içinde alıştım tuşların yerine. Alışmak için üstüne bantla kağıtta yapıştırabilirsin. Şu an hiç, bu şu tuş muydu diye düşünmeden basıyorum tuşlara.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı