Yırt Dışı iPhone 14 E-SIM Aktifleşmiyor

kunefe0

Centipat
Daha fazla  
Bu sabah Turkcell bayisine giderek iPhone 14 cihazımı fiziksel SIM'den ESIM'e geçirdim ancak hala servis yok uyarısı alıyorum. Cihazım eylül ayında yurt dışından alınmış olup eylül ayında pasaport kaydı da tamamlanmıştır. Turkcell bayisi ve Turkcell müşteri hizmetleri yurt dışı cihaz olduğu için SIM kartın etkinleşmesinin biraz sürebileceğini söyledi ayrıca BTK ile de servis yok sorununu görüşmemi söylediler. Fakat 120 numaralı hattı aradığımda da BTK'ya ulaşamadım.

Telefonda hala servis yok diye gözüküyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Destek olursanız veya daha önce başına bu olay gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Bu sabah Turkcell bayisine giderek iPhone 14 cihazımı fiziksel SIM'den esım'e geçirdim ancak hala servis yok uyarısı alıyorum. Cihazım eylül ayında yurt dışından alınmış olup eylül ayında pasaport kaydı da tamamlanmıştır. Turkcell bayisi ve Turkcell müşteri hizmetleri yurt dışı cihaz olduğu için SIM kartın etkinleşmesinin biraz sürebileceğini söyledi ayrıca BTK ile de servis yok sorununu görüşmemi söylediler. Fakat 120 numaralı hattı aradığımda da BTK'ya ulaşamadım.

Telefonda hala servis yok diye gözüküyor bu sorunu nasıl çözebilirim? Destek olursanız veya daha önce başına bu olay gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Hiçbir şey yapmadan tam bunu yazdıktan sonra toplamda 7 saat sonra düzeldi kendiliğinden.

Son düzenleme:
Bende bugün kayıt yaptırdım cihazı az önce BTK ile görüştüm 10 dk kapalı kalsın cihaz sonra açın dedi servis yok yazıyordu kapatırken 10 dk sonra açtım düzeldi :)

Bu sabah Turkcell bayisine giderek iPhone 14 cihazımı fiziksel SIM'den ESIM'e geçirdim ancak hala servis yok uyarısı alıyorum. Cihazım eylül ayında yurt dışından alınmış olup eylül ayında pasaport kaydı da tamamlanmıştır. Turkcell bayisi ve Turkcell müşteri hizmetleri yurt dışı cihaz olduğu için SIM kartın etkinleşmesinin biraz sürebileceğini söyledi ayrıca BTK ile de servis yok sorununu görüşmemi söylediler. Fakat 120 numaralı hattı aradığımda da BTK'ya ulaşamadım.

Hiçbir şey yapmadan tam bunu yazdıktan sonra toplamda 7 saat sonra düzeldi kendiliğinden.

Hocam selam. Konu ne durumda? Düzelttiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı