Yırtık Kaslarım Stajıma Engel Oluyor

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Arkadaşlar sırtımda çatlaklıklar vardı. Böyle sanki birisi oraya kırbaç ile vurmuş jop ile dövmüş gibiydi. İlk zamanlarda tek tük vardı. Ve morarmalar yoktu. Aradan 4-5 ay geçti. Sırtımdaki çatlaklıklar büyümüş genişlemiş aynı zamanda daha çok morarmıştı. Ben o gün hemen babamı alıp doktora gittim. Doktor kasların yırtılmış ve aynı zamanda vücudun geliştiği için oluyor dedi. Ve her ayda bir yanıma gel dedi. Benim aklıma şüphe düştü. Sonra ilaç verdi. Adı concratubex diye garip bir melhem. Onu 1 haftadır kullanıyorum. Şuan o morarıklar azalıyor. Şimdi ben staj yapsam bu çatlaklıklar daha fazla olacak. Garson olarak çalışsam yine bunlar fazla olacak. Ailem zaten başta çalışma bu tatil dedi. Ben de tamam dedim. Ama evde boş boş oturarak da olmuyor ki. Staj konusuna gelince ben doktora gidip belge alsam staj yapmış sayılır mıyım? Yoksa sayılmaz mı? Malum kaslarım yırtılmış. Ama yaptığım staj ağır değil. Ambulansı yıkıyorum. İlaç getir götür gibi işler yapıyorum. Alanım A.T.T (Acil Tıp Teknisyenliği) Malum sağlık önce gelir ama okul konusunu nasıl atlatacağım. Lise 4. sınıfa geçtim.

Öncelikle geçmiş olsun. Bende kıl dönmesi ameliyatı oldum. 3-4 hafta oturma dedi. Bende çalışıp bilgisayar toplayacaktım.

Öncelikle geçmiş olsun. Bende kıl dönmesi ameliyatı oldum. 3-4 hafta oturma dedi. Bende çalışıp bilgisayar toplayacaktım.
Sana da geçmiş olsun arkadaşım. Sence benim stajıma engel olur mu? Yani raporu okula versem okul staj ile konuşup benim sorumu çözerler mi?

Sana da geçmiş olsun arkadaşım. Sence benim stajıma engel olur mu? Yani raporu okula versem okul staj ile konuşup benim sorumu çözerler mi?

Sorununu çözmeleri lazım. Çünkü bu senin isteğinle olan bir olay değil. Zaten mesleğinde Tıpla ilgili olduğu için duyarlı olurlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı