YKS çalışmaya yeni başlamak

180 bin kolay, sallasan girersin. Günde 12-13 saat çalışırken temelin yoksa çok sıkıntı çekersin tek sıkıntı o.

Katılıyorum hocam.

230 günden fazla var, ben de mezuna kalıp çalışmaya başlamadım.

Hisler aynı

Bende mezuna kaldım ve daha başlamadım. Tabi AYT değil YDT'ye gireceğim için durum farklı fakat 180 bini düzenli çalışmayla çok net yakalarsınız.

180 bin kolay, sallasan girersin. Günde 12-13 saat çalışırken temelin yoksa çok sıkıntı çekersin tek sıkıntı o.

Hedefim 180bin ve temelim yok. Bildigin yok ve 1 saat derse bakınca bayıyor ve fen derslerinden hiçbir şey anlamıyorum. Özellikle fizik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce yapılabilir bir hedef mi yoksa 180 binden daha da iyi yapabilir miyim?
OBP'niz 89 olduğu için çok daha iyisini bile başarabilirsiniz. Henüz kasım ayındayız ve hiçbir şey geç değil. Şunu söylemek isterim asla kendinize günde 12-13 saat ders çalışma hedefi koymayın çünkü %95 bunu başaramayacaksınız. En fazla 8-9 saat arası çalışın size yeter (çalışma alışkanlığınız yoksa bunu bile başaramayacaksınız büyük ihtimalle).

Hedefim 180bin ve temelim yok. Bildigin yok ve 1 saat derse bakınca bayıyor ve fen derslerinden hiçbir şey anlamıyorum. Özellikle fizik.
O zaman yapamazsın.

Daha önceden bir çalışma düzenin olmadıysa nasıl 12-13 saat çalışacaksın acaba?
Calisilabilir gayet. Kaynak: Gecen seneye kadar 4 senelik lise boyunca bir ders kitabi acmayan ben, gecen sene YKS icin gunde 9-10 saat calismisligim var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…