YKS ilk 200 bin için tercih nasıl olmalı?

Sayısal.

Kanka hobi olarak meslek secimime katkisi olacak seyler pek yok gibi ya bilgisayarla aram iyi futbolla onun disinda cok bir hobim yok

Bilgisayar mühendisliği, Mekatronik mühendisliği, elektrik veya makine olabilir.

Benim baba meslegi elektrikve bobinajcılık yapıyoruz motorlarla ugrasmayida seviyorum

Oo bizim tüm sülale mesleği bobinaj, senin gibi. Bu yüzden bizim tüm kardeşler (aşiret değiliz 3 4 kişi) hepsi elektrik veya makine tercih etti, şu an alman araba fabrikasında üretim müdürü olarak çalışıyor bazıları, zaten genetikte varmış bence elektrik veya makine tercih edilebilir veya direkt mekatronik.

Bilgisayar mühendisliği, Mekatronik mühendisliği, elektrik veya makine olabilir.

Oo bizim tüm sülale mesleği bobinaj, senin gibi. Bu yüzden bizim tüm kardeşler (aşiret değiliz 3 4 kişi) hepsi elektrik veya makine tercih etti, şu an alman araba fabrikasında üretim müdürü olarak çalışıyor bazıları, zaten genetikte varmış bence elektrik veya makine tercih edilebilir veya direkt mekatronik.

Kanka onlar iyi bir uni de okumuslardir ilk 200 bine o tip bir şey yapamamki.

Kütahyaliyim bende sence tercih edilir mi cok iyi bir okul olmadigini bildigim icin soruyorum

Nasıl bir rastlantı bu anlamadım neyse, vallahi bana göre DPÜ de hayatta okunulmaz hocam, hem merkeze aşırı uzak hem de çikolata abiler dolu (ırkçı değilim ancak azınlık durumda olmak hoş olmazdı, Eskişehir'de falan okunabilir.)

Geri
Yukarı