YKS ilk sınav kötü olsa ikinci sınav iyi olsa kopya çekti derler mi?

Arada 1 yılık bir süre var biliyorum ama mesela 2023 YKS ilk sınav çok ama çok kötü yapsam, 2024 YKS sınav çok ama çok iyi yapsam kopya çekti derler mi? Böyle bir şey demelerinden korkuyorum.

Ne kopyası abicim YKS'de sen başarını yapmışsın insanların kopya demesinden mi korkuyorsun? :D

Ben sınava girdiğimde iki oturumda da "sınav oturumunun kayıt altına alındığını, görevliler fark etmese bile daha sonra incelemeye alındığında anlaşılacağı ve sınavın iptal edileceğini" söylemişlerdi salonda. Doğruluğunu sorgulamadım, açıklama zamanı "Sınavı Geçersiz Sayılanlar" diye bir istatistik olduğunu hatırlıyorum.

Siz kopya çekmedikçe sıkıntı yaşamazsınız. Kendinize güvenin ve elinizden geleni yapın, çalışmanızın karşılığını alırsınız.

"Arada 1 yıllık süre var" demişsin zaten 1 yıl oldukça uzun bir süre. Bu süre zarfında planlı ve yeterli çalışırsanız zaten yüksek alırsınız . Yüksek aldığınız zaman size kopyayla aldı diyenlere de aldırış etmeyin, ilk 10000 yapıp yediremeyenlere tır çarpmış gibi bir etki yaratabilirsiniz.

İnsanlar beni öyle ezdi ki artık saçma sapan şeyler düşünüyorum.
Yani güzel kardeşim, cevabını bildiğin konuyu açmanın ne manası var? Bu birincisi. İkincisi, anlamıyorum gerçekten; nasıl insanların dediğini bu kadar kafaya takip moralinizi bozabiliyorsunuz? Bu kadar basit şeyleri kafaya takmayın.

Yani güzel kardeşim, cevabını bildiğin konuyu açmanın ne manası var? Bu birincisi. İkincisi, anlamıyorum gerçekten; nasıl insanların dediğini bu kadar kafaya takip moralinizi bozabiliyorsunuz? Bu kadar basit şeyleri kafaya takmayın.

Cevabını bildiğin soruları neden soruyorsun ki?
İnsanlar beni öyle ezdi ki artık saçma sapan şeyler düşünüyorum.

Geri
Yukarı