YKS netleriniz nasıl?

@Margot Robbie iyi kötü bir sınav geride bırakıldı, bu sınav sonrasında daha da belirgin oldu ki matematik olmadan artık iyi bir yerlere varılamaz. Belirgindi, bu sınavla da daha belirgin oldu bu durum.

Evet tahmin ettiğim gibi. Herkes 2019-2020 arası diyordu ancak ben 2020'den de beter geleceğini biliyordum. En fazla 2020'ye yakın diyebildim dalga gecmesinler diye.

2020 gibi gelecek dedigimizde 2020'den daha secici bir sinav oldugunu soyleyenler vardi :D bayağı seciciymis muthis bir yigilma var ve yigilma belli bir aralikta degil her yerde.

Yav bıraksınlar onlar yahu, nereye seçici Allah aşkına. Umduğumuz gibi geldi.

Hocam siz sanırım bu tecrubeyi yakın zamanda yasamissiniz ya da bu sene mi girdiniz bilmiyorum :D bir şey danisacaktim simdi ben 12'e gectim herkesin yaptigi gibi TYT calisiyorum matematige onem veriyorum 345 ve 3D cozuyorum Fkb'den de cozuyorum. Bu kısımda sıkıntı yok 11.sinif kisminda program yapmistim mat fkb hafta hafta konulari cozerek gidicektim fakat paragraf problem geometri de yaptığımdan 11 matını cikarmak zorunda kaldim cunku soyle dusundum.
İlk olarak 11 matinin kolay oldugunu dusunuyorum zaten geometri cozuyorum ve 11 mati nereden baksaniz yarisi geometri( analitik daire cember katı) ek olarak 11. sinif da trigonometri gibi konular hep baglantili yani calisma firsatim zaten olacagi gibi calismak zorundayim 12'de 11'in konularina. Fakat fkb de oyle bir luksum yok 12'de agir bir ozellikle kimya ve biyoloji beni bekliyor. AYT kitaplarindan cozuyorum hep 11'i. Ben boyle bir program yaptim 11 matını cikardim sizce mantikli mi yaptığım. Sağ olun simdiden.

Geri
Yukarı