YKS'ye çalışmadığım için pişmanım

Son durum nedir hocam?
😂😂😂😂 Önceki sene 2023 YKSden bugüne kadar yurtdışı kazanıp lisans mı okusam yoksa lisansı burada yüksek lisansı yurtdışında mı okusam diye gidip geliyorum sanırım 2. Seçeneği yapacağım ama değişebilir durumlar Trump beyefendinin ne yapacağı belli olmaz sanırım yüksek lisans öğrencilerine sarmıştı bu adam bi ara gene belki aynısını yapar bende lisans ile giderim

Son durum nedir hocam?
Önceki yorumla ilgili bilgisi olanlae açacağım konuya yazsın tartışalım orasa

Ders çalışmak kadar işkence, sıkıcı bir şey yok. Oturduğum yerden bir bölüm için 40 derse çalışamam kimse kusura bakmasın. Uzun süreli oturup okuma yapamıyorum canım sıkılıyor. Vakit ve zihin kaybından başka bir şey değil. Üniversiteyi bitirince iş bulabileceğin bile garanti değil özellikle bilgisayar mühendisliği bölümünde. Doktorluk gibi meslekler bu dediklerimin dışında. O yüzden üniversitede, ders işleride komple vakit kaybı bana göre.
Sen ne yaparak hayatını idame ettiriyon?

Bugün yataktan hayalleriniz için kalkmadıysaniz...
🥲😑😑😑

Sorarım size.
Neden?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kitap gibi konu olmuş bu arada. @ItsAllGoodman 1-2 yıl sonrasını görmüş resmen :D. Haksız olduğu söylenmiş fakat 1 yıl sonra haklı çıkması aşşırı ikonik olmuş. Hocam benim hakkımda da bir varsayımda bulunur musunuz acaba? Hani senden de olmaz falan derseniz bu okuduklarımdan sonra düşünmeden salarım :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı