YKS'yi kazanabilir miyim?

Rifmon

Hectopat
Arkadaşlar selam. 12. sınıfım. Yaklaşık 100 gün sonra YKS var ve sayısalım. TYT konularım bitti. Sadece son tekrar amaçlı tekrar yapacağım bu hafta. 2 aydır AYT görüyorum ve TYT netlerim yaklaşık 55 60. AYT netlerimi hatırlamıyorum. 20 falan. Ve lise sonu ortalamam 65 falan. Açıktayım. Günün 8 saati dershanedeyim. 4 saat ders çalışıyoruz zorunlu. 4 saat ise de ders görüyoruz sınıfta. Herkes harıl harıl çalışırken ben çalışmıyorum. O halde sınıfta 2. falan oluyorum. Sizce şu 100 gün çalışırsam ilk 120K girebilir miyim? Dürüst olursanız sevinirim. Yani günde ortalama kaç saat ders çalışırsam kazanabilirim? Hangi kanallar daha açıklayıcı anlatıyor? Bunları derseniz sevinirim.

Arkadaşlar selam. 12. sınıfım. Yaklaşık 100 gün sonra YKS var ve sayısalım. TYT konularım bitti. Sadece son tekrar amaçlı tekrar yapacağım bu hafta. 2 aydır AYT görüyorum ve TYT netlerim yaklaşık 55 60. AYT netlerimi hatırlamıyorum. 20 falan. Ve lise sonu ortalamam 65 falan. Açıktayım. Günün 8 saati dershanedeyim. 4 saat ders çalışıyoruz zorunlu. 4 saat ise de ders görüyoruz sınıfta. Herkes harıl harıl çalışırken ben çalışmıyorum. O halde sınıfta 2. falan oluyorum. Sizce şu 100 gün çalışırsam ilk 120k girebilir miyim? Dürüst olursanız sevinirim. Yani günde ortalama kaç saat ders çalışırsam kazanabilirim? Hangi kanallar daha açıklayıcı anlatıyor? Bunları derseniz sevinirim.

Hocam çalışıp garantiye alırdım ben olsam bence hiçbir şey kesin olmasa da bu şekilde kazanılmaz.

Geri
Yukarı