Yoklama kaçağı birisi üniversiteye kayıt olabilir mi?

yakup_tz

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, 23 yaşındayım 1 aydır yoklama kaçağıyım, lise mezunuyum ve YKS hazırlanıp derece yapacağım. 5-6 ay kaçak olsam bile sınava girip üniversite kazansam kayıt olabilir miyim üniversiteye? Son olarak üniversite kayıt oldu diyelim, yoklama kaçağı durumum düşer mi? Detaylı anlatabilir misiniz?

O sıra yakalanırsan hem eskiden 400 liraydı şimdi zamlanmış bir ceza + yaka paça asker.
Üniversite otomatik olarak erteliyor hallediyor o işi ama senin yazılman etmen bu sırada polisten ve çevirmeden terörist gibi kaçman gerek.

Bu arada net terörist muamelesi yersin kusra bakma, hakediyonda 19 yaşında geliyor çağrı zaten.

Mübala ettim alınma ama yani 4 sene olmuş sana.

Bu arada sana tecil etmeni de isteyebilirler.

O sıra yakalanırsan hem eskiden 400 liraydı şimdi zamlanmış bir ceza + yaka paça asker.
Üniversite otomatik olarak erteliyor hallediyor o işi ama senin yazılman etmen bu sırada polisten ve çevirmeden terörist gibi kaçman gerek.

Bu arada net terörist muamelesi yersin kusra bakma, hakediyonda 19 yaşında geliyor çağrı zaten.

Mübala ettim alınma ama yani 4 sene olmuş sana.

Bu arada sana tecil etmeni de isteyebilirler.
Reis hiç tecil ettirmedim ben, şimdi gitsem tecil edebilir miyim, yks hazırlanıyorum derece yapıyorum diyip?

Geri
Yukarı