Yolcu360'dan Araç Kiralama

tuggrul

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Grafik Tasarımcı
Merhaba arkadaşlar.

Yolcu360'dan araç kiralayacağım 1 ay sonra.
20 Temmuz 2019, Trabzon Havalimanı, 09.00 tarihinde. (Teslimat tarihi 28 Temmuz 2019, 08.00)

Budget firmasından, Fiat Linea (vb.) Dizel, Manuel aracı kiralamayı düşünüyorum fakat aklıma takılan birkaç soru var. Zaman zaman kendi aracımızı kullandığımız için araç kiralamadım hiç, ilk deneyimim olacak. O yüzden bu siteyi tercih ettim, firmalarla muhattap olmamak için.

Sorularım ise şöyle,
Bahsettiğim aracın Mini Hasar Sigortası yok. Yolda seken taş yüzünden ne yapacağım? Kaza anında ne yapacağım?

SİGORTALAR VE GÜVENCELER
Kiralayacağınız araç, çarpma, çarpılma, çalınma ve hırsızlık girişimine karşı koruma altına alınmıştır. Koruma kapsamını ihlal eden durumlar, araç teslimi sırasında imzanıza sunulacak belgede yer almaktadır. Lütfen araç teslimi sırasında imza atmadan önce bu belgeyi dikkatle okuyunuz.

olarak Budget Kullanım Koşulları adresinde Budget'in kiralama koşulları yer alıyor. Hasar üst limiti yok sanırım, veya tam detaylı anlatılmamış.

Büyük kaza yapmam demeyeyim ama mini hasarlardan daha çok çekiniyorum. Köy yeri vb. olacak.

Tavsiyelerinizi ve bilmediğim terimleri açıklamanızı/yazmayanları söylemenizi temenni ediyorum :)
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı