Yoldaki izler fiber kazı izleri mi?

Büyük ihtimal evet fiber içindir. Hayırlı olsun şimdiden.
bu izler zaten vardı baz istasyonuna giden diyenler var fkt bizde fiber başvuru dilekçesi verdik gelir mi %100 7 daire imzaladı

Gelir, oturduğum apartmanda da dilekçe istediler ama çokluk istemediği için gelmeyecek. Sizde çoğunluk istediği için sorun olmaz
bina kontrolüne vs. geliyorlar mı

Bu izler zaten vardı baz istasyonuna giden diyenler var fkt bizde fiber başvuru dilekçesi verdik gelir mi %100 7 daire imzaladı.

Bina kontrolüne vs. geliyorlar mı?

Apartmana altyapı çekecekleri zaman geliyorlar ve yöneticiden bir imza alıyorlar. Bizde öyle oldu sizdede değişiklik göstermez.

Apartmana altyapı çekecekleri zaman geliyorlar ve yöneticiden bir imza alıyorlar. Bizde öyle oldu sizdede değişiklik göstermez.
knk sizin etrafınızda çoğunluk fiber mi her tarafının apt site ile mi çevrili

O nasıl daireymiş ya?

Büyük ihtimalle gelir.
Bu arada dilekçe örneği varsa paylaşabilir misin? Ben de dilekçe vereceğim fiber için.
Dibimdeki binada fiber var ama biz de yok.

Elbette imzaları, isimleri falan gizlemeyi ihmal etme.

Müstakil ev yok ama birçok apartmana çekildi, çevrede sadece biz ve birkaç apartmanda yok diye biliyorum.
bu arada 10 dk önce mesaj geldi babamdan,dilekçeyi verdim haftaya takip numarası vercekler dedi

İfadeler: tnw
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…