Yone'den bıktım

Jakiro13

Hectopat
Daha fazla  
Hep Yasuo'ya laf ederdim bebe Hero'su nerf yemeli vb diye ondan daha iğrenç bir Hero geldi o da kardeşi çıktı :D hwei oynuyorum adamı kesiyorum başa başa gidiyoruz bir item ile bana tek atıyor bıktım böyle aptal aptal çarlardan yeter ya bunu nasıl yeneceğim hweim ile? Zhonya almama rağmen tek atıyor ben niye iki itemle tek atamıyorum bu oyunda niye dövüşçü Hero'lar abartılı güçlü?

Hep Yasuo'ya laf ederdim bebe Hero'su nerf yemeli vb diye ondan daha iğrenç bir Hero geldi o da kardeşi çıktı :D hwei oynuyorum adamı kesiyorum başa başa gidiyoruz bir item ile bana tek atıyor bıktım böyle aptal aptal çarlardan yeter ya bunu nasıl yeneceğim hweim ile? Zhonya almama rağmen tek atıyor ben niye iki itemle tek atamıyorum bu oyunda niye dövüşçü Hero'lar abartılı güçlü?
Yone ban at geç 🙂

Hwei ile dövmek istiyorum başka Hero ile değil adalet yok oyunda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da Hwei'nin nasıl oynadığını inceleyin ve en önemli nokta sakin olmalısınız. Oynarken tryhard olmayın eğlencenize bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video da Hwei'nin nasıl oynadığını inceleyin ve en önemli nokta sakin olmalısınız. Oynarken tryhard olmayın eğlencenize bakın.
Dürtüyorum bayağı bir her skili pasifi kullanıyorum o tek skill ile benim vurduğum kadar vuruyor kessem bile geri düşmüyor bu Hero'ya karşı hiçbir Hero'yla oynayamıyorum ya sağ ol bu arada

Bir şey değil hocam. Bir de Hwei zor bir karakter. Normal Yone'yi kesememeniz.
Zor karakter eyvallah da hasarı çok yetersiz kalıyor daha çok buff gerekiyor bence ligim yok ama oynayışım bronz sıralı maç oynuyorum. Bu arada başa baş gidiyorduk ikimiz de birbirimizi kesiyordu ama hasarım onunkinin yanında gıdıklama gibi kalıyor o iki itemle bana zhonyalı halimle tek atıyor ben bütün skillerimi atacağım da ölecek de ohoo uğraş dur. Bu arada bu el kataya karşı oynadım koridorda tokatladım herifi tutuştur alsam daha iyi olmaz mı? Işınlanı ben pek iyi kullanmayı beceremiyorum.

Zor karakter eyvallah da hasarı çok yetersiz kalıyor daha çok buff gerekiyor bence ligim yok ama oynayışım bronz sıralı maç oynuyorum. Bu arada başa baş gidiyorduk ikimiz de birbirimizi kesiyordu ama hasarım onunkinin yanında gıdıklama gibi kalıyor o iki itemle bana zhonyalı halimle tek atıyor ben bütün skillerimi atacağım da ölecek de ohoo uğraş dur. Bu arada bu el kataya karşı oynadım koridorda tokatladım herifi tutuştur alsam daha iyi olmaz mı? Işınlanı ben pek iyi kullanmayı beceremiyorum.
Işınlan bence en iyisi karakterinize göre. Eğer ölürseniz hemen kulenize dönebilirsiniz tekrar. Hwei için Sıçra ve Işınlan ikilisi en iyi olanı.

Işınlan bence en iyisi karakterinize göre. Eğer ölürseniz hemen kulenize dönebilirsiniz tekrar. Hwei için Sıçra ve Işınlan ikilisi en iyi olanı.
Peki rünlerden sarı rün olsam kötü mü olur ikincil olarak hani canı az olana %8 vurma veya tank olanlara daha fazla vurma olanında bir de bu Hero'yla çok çabuk manam tükeniyor onu nasıl halledebilirim adamı dürteyim derken mana kalmıyor base atmak zorunda kalıyorum bu Hero'yla winratem %0 falan olacak hiçbir maçı alamıyoruz :D iyi de oynasam kötü de oynasam lose hep bahtsız bedeviyim.

Işınlan bence en iyisi karakterinize göre. Eğer ölürseniz hemen kulenize dönebilirsiniz tekrar. Hwei için sıçra ve ışınlan ikilisi en iyi olanı.

21 kill 93K hasar yine loose :D

Bu sefer de Kayn'dan bıktım 200 zırh 3500K canım varken bile Dark'in haliyle rahat kesiyor beni aldığı itemler muramma serylda kibir itikatsız Hydra bu itemlerle nasıl rahat kesiyor beni çıldıracağım bu oyunun dengesi niye bozuk bu Kayn kadar saçma bir Hero görmedim Dark'in haliyle asasin kasılıp rahatça kesiyor ve can çalabiliyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı