Yosamite Ethernet internete bağlanamama

powerultra17

Hectopat
Daha fazla  
Ethernet için sürücülerim mevcut. Maverick'te giriyorum IP ayarlayarak ama Yosamite'de internete giremiyorum. Öyle bekliyor sayfada. Yardımlarınızı bekliyorum.

@magnum03

Son düzenleyen: Moderatör:
RTL8139 ama 8169 diye geçiyor. 8139u tanıtamadım. Mountion Lion'da 8169 diye geçiyor. Maverickte daha farklı sonuç olarak. 2 sinde de griyor internete ayarlamalar yaptıktan sonra ama Yosemite'de girmiyor öyle bekliyor sayfa. Tanılardan bakıyorum internet ve sunucu gelmiyor.

Arkadaşlar bu sorun benim içinde devam ediyor. Ne kadar ethernet var ise denedim, kimisi ip aldı kimi almadı. Fakat ip almasına rağmen, yani etherneti görmesine rağmen Yosemite'de internete çıkamadım. Sayfaya tıklıyorum öylece bekliyor açılmasını, ama mavericks kurduğum zaman internete giriyorum.

Mavericks'e ethernet olarak bunu yüklüyorum " RealtekRTL8100-Binary " bununla görüyor etherneti ve daha sonra internete giriyorum. Ama burada ki sürücüyü Yosemite ye kurunca kernel panic veriyor. Zaten sürücü Lion ve mavericks için çalışıyor.

Çok saçma bir sorunla karşı karşıyayız, hiç mi karşılaşan olmadı :kararsız::cry:

Etherneti artık saldım çayıra mevlam kayıra hocam..

Asus Wi-Fi ile bağlanıyorum internete.. Şimdi ki sorunum sistem güncellemesi, onun da konusunu açtım foruma.. Belki o konuda yardımcı olabilirsiniz ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı