"You have been banned from GTA Online permanently" Ne Demek?

Ben GTA Online'ı hiç hilesiz oynuyorum. Evler, tesisler, iş yerleri, araba, tank, uçan araba, vs. birçok şeyi hilesiz aldım. 170'e kadar geldim neredeyse. Sizin gibiler benim hakkımı yiyordu. Oyunda hilecilerden midem bulanıyordu. Sırf bu yüzden oyundan soğudum. Hak eden hak ettiğini bulsun. Dürüstçe oynayanlar gelsin oynarım. Hiç hile olmasa aslında güzel oyun tek sevmediğim yanı loading simulator oluşu. Hilecileri banlasın hile yapanları dürüstçe oynayanların server'a katmasın daha çok seveceğim bu oyunu.

Merhabalar arkadaşlar , ben 20 mayıs tarihin de GTA 5'e epic games üzerinden sahip oldum , oyuna sadece tr yama yükledim ve başlarda sorun yoktu, sonra mail geldi ve mail'de 1 ay süre ile ban yediğimi söyledi . Ama oyuna girdiğimde ise permanently yani sınırsız ban yediğimi söylüyor ve bu benim yediğim ilk ban . İlk ban aldığımda sınırsız yenmesi saçma değil mi sizce de ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,9 KB · Görüntüleme: 189
  • Screenshot_20200521-094033_Gmail.jpg
    Screenshot_20200521-094033_Gmail.jpg
    325,2 KB · Görüntüleme: 168
Merhabalar arkadaşlar , ben 20 mayıs tarihin de GTA 5'e epic games üzerinden sahip oldum , oyuna sadece tr yama yükledim ve başlarda sorun yoktu, sonra mail geldi ve mail'de 1 ay süre ile ban yediğimi söyledi . Ama oyuna girdiğimde ise permanently yani sınırsız ban yediğimi söylüyor ve bu benim yediğim ilk ban . İlk ban aldığımda sınırsız yenmesi saçma değil mi sizce de ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler .

AYNI SORUN BENDE OLDU AMA MEİL GELMEDİ BU KONUDA BİZE YARDIM EDECEK ARKADAŞ VARMI ?

Yeni konular

Geri
Yukarı