Çözüldü "Your EA Access membership on Steam has expired" Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TomyrisV

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, benim EA Play aboneliğim olmasına rağmen indirdiğim oyunlarda "Your EA Access membership on Steam has expired" hatası alıyorum.
Nedenini bilen varsa cevap verirse çok sevinirim.

Çözüm
Ben hala giriş yapamıyorum. Twitter üzerinden EA Help ile iletişim kurdum, onlar bana sorunun Steam'den kaynaklandığını söyledi. Steam Help'e mail attım ama daha dönüş alamadım. Her gün deniyorum ama bir türlü giremiyorum.

Ben sorunu çözdüm Live Chat'teki danışman sayesinde. O, benim Origin'deki EA Play aboneliğimi kapattı, sonra Steam'i tekrar bağlamamı söyledi ve sorunum ortadan kalktı. Sen de Live Chat kur ve oradaki adamlara söyle, sonra tekrar bağla.
Bu sorun birçok kişide mevcut. Reddit'de bir kullanıcının paylaştığı mesaja göre lisanslarla alakalı bir problem varmış. EA sorunu 1-2 güne halledeceğini söylemiş.

Birisi de sorunu, Origin'i silip tekrar yükleyerek çözmüş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sorun birçok kişide mevcut. Reddit'de bir kullanıcının paylaştığı mesaja göre lisanslarla alakalı bir problem varmış. EA sorunu 1-2 güne halledeceğini söylemiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
teşekkürler

selam 1 2 gün sonra bunlardan haberin olursa bana geri dönüş yaparsna çok sevinirim

Son düzenleme:
ben hala giriş yapamıyorum. twitter üzerinden ea help ile iletişim kurdum onlar bana sorunun steamdan kaynaklandığını söyledi. steam help'e mail attım ama daha dönüş alamadım her gün deniyorum ama bir türlü giremiyorum

Ben hala giriş yapamıyorum. Twitter üzerinden EA Help ile iletişim kurdum, onlar bana sorunun Steam'den kaynaklandığını söyledi. Steam Help'e mail attım ama daha dönüş alamadım. Her gün deniyorum ama bir türlü giremiyorum.

Ben sorunu çözdüm Live Chat'teki danışman sayesinde. O, benim Origin'deki EA Play aboneliğimi kapattı, sonra Steam'i tekrar bağlamamı söyledi ve sorunum ortadan kalktı. Sen de Live Chat kur ve oradaki adamlara söyle, sonra tekrar bağla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı