"Your Graphics Card Is Not Compatible With the Current Graphics Driver" Hatası

starkat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

sasa.png

Hangi ekran kartı driverini yüklersem yükleyeyim, yukarıdaki hatayı alıyorum. Eğer "continue" deyip devam edersem, bu sefer ekran kartı driveri bozuk yüklenip, aşağıda resimdeki hatayı veriyor.

bdzvmz-png.152318

Sadece "amd-catalyst-15.7.1-win10-64bit" adlı eski driveri yükleyebiliyorum. Fakat bu sefer de, versiyon eski oluyor. Aygıt yöneticisinden otomatik güncelleme yaptığım zamanda, yine aynı şekilde 08.2015'in versiyonunu yüklüyor.

Sistem özelliklerim:
  • AMD A10-5745M APU With Radeon HD Graphics
  • 8 GB RAM
  • AMD R7 260M ve Onboard 8610G
  • Wwindows 10
Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar şu konudaki aynı hatayı alıyorum:
Your graphics card is not compatible withe the current graphics driver hatası

@Murat5038

Murat bey müsait olunca bir bakarsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• sasa.png
    sasa.png
    5 KB · Görüntüleme: 243
Kod:
https://www2.ati.com/drivers/beta/non-whql-64bit-nieg-radeon-crimson-16.2.1-win10-win8.1-win7-feb27.exe
Senin en yüksek yükleyebileceğin sürücü bu. AMD desteğini kesti görünüyor o yüzden daha güncel sürücü çıkmayacaktır.
Not: IDM ile indir.

Kod:
https://www2.ati.com/drivers/beta/non-whql-64bit-nieg-radeon-crimson-16.2.1-win10-win8.1-win7-feb27.exe
Senin en yüksek yükleyebileceğin sürücü bu. AMD desteğini kesti görünüyor o yüzden daha güncel sürücü çıkmayacaktır.
Not: IDM ile indir.

Bu sefer oldu. Ama sadece "hd 8610G" güncellenmiş gözüküyor, grafik kartım "r7 260m" hala 08.2015 sürümünde. Bu şekilde olacak sanırım başka yolu yok gibi?

Önceki konuda arkadaşa nasıl yüklemesi gerektiğini söylemiştim ona yükleseydin doğru yüklenirdi.

DDU rehberini takip ederek kaldırdım sürücüyü. Konuya attığınız linki tekrar kurdum. Ama hala 'hd 6810G' 2016'in sürücüsü yüklü görünüyor iken, 'r7 260m' 2015'in sürücüsü yüklü gözüküyor?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı