YouTube 1080P'de kalite 240P gibi

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
YouTube'da çok tuhaf bir şekilde açtığım tüm videolar 240P görüntü kalitesinde. Neden böyle anlayamıyorum yeni bir saçma sapan bir hata daha sanırım. Kaliteyi 720P'ye ya da 1080P'ye alayım yine kalite 240P hiçbir şey değişmiyor. Chrome'u yeniden başlattım olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz beklemilsiniz, şak diye kalite artmaz. 5-10-30 saniye civarı bekleyin. Olmadı videoyu biraz geri sarın.

İnternet hızına göre değişir ama bekleyin. Videoyu durdurarak bunu hızlandırabilirsiniz.
Hayır, 1 saniye sonra "şak" diye açılıyor ama yine görüntü 240p. Ne demek istediğimi anlamamışsın ama neyse zaten kendi kendine çözüldü.

Hayır, 1 saniye sonra "şak" diye açılıyor ama yine görüntü 240p. Ne demek istediğimi anlamamışsın ama neyse zaten kendi kendine çözüldü.
Siz anlamamışsınız bence.

720p'yi seçtikten sonra tabii ki kalite seçili olacak, video oynamaya devam edecek ve açılacak.

Video oynarken sonradan kendi kendine kalite yükseliyor. Şak diye yükselmez, bekleyin demek istemiştim.

Mobil mi? Mobil değilse farklı bir tarayıcıyla deneyin. Belki Chrome'da bir sıkıntı olabilir.
Bilgisayar. Garip bir hataydı chrome'un en garip 10 hataları listeme girer, 1080p kalitesine tıklıyorum 240p oynatıyor 144p kalitesine tıklıyorum 240p oynatıyor :D
Siz anlamamışsınız bence.

720p'yi seçtikten sonra tabii ki kalite seçili olacak, video oynamaya devam edecek ve açılacak.

Video oynarken sonradan kendi kendine kalite yükseliyor. Şak diye yükselmez, bekleyin demek istemiştim.
Hocam uzatmak istemiyorum ama zaten videoyu ben durdurmuştum. Herhangi bir kaliteyi seçtiğimde ekran siyah oluyor dediğin gibi 1 saniye bekliyorum yuvarlak şey dönüyor ama 240p yüklüyor, fakat ben 720p kalitesini seçtim anlıyor musun? küstah youtube gelmiş inatla yok kardeşim 240p yüklüyorum diyor :D

Yeni konular

Geri
Yukarı