YouTube 3 video sonra video oynatmayı engelliyor

@Nicodoz ne yani? Adamlar her şeyi yapıyor, minnet duy demeye mi getiriyorsun? Adamlar da bizim üzerimizden kazanıyor kardeşim. O hâlde çekilsinler Türkiye pazarından. YouTube'un olması ya da olmaması, benim için çok anlam ifade etmiyor. Günlük 1-2 video izliyorum, iki video da en fazla 30 dakika tutuyor. Onu da izlemem, olur biter ve hâlâ ezbere konuşuyorsunuz. Her neyse yarın bir gün, diğer firmalar da reklam engelleme olayına girdiğinde ve internette gezinmek, çekilmez hâle geldiğinde bu dediğimi daha iyi anlayacaksınız. Ezberci ve üslubu bozuk birisiyle daha da tartışma yapmak istemiyorum. Her firma, bu reklam engelleme ve abonelik sistemi olayını getirdiğinde her site için bu ödemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz :)

Yaparım dostum problem yok. Parayı dert edecek bir insan değilim. Yurt dışında bu olay konuşuluyor mudur çok merak ediyorum. Şu fakir edebiyatını ne zaman aşacağız bilmiyorum.

@SabriKeser, çok da laf anlatmaya çalışmayın. Ne deseniz havada kalacak çünkü adam yeni bilgilere kapalı zaten. Yerel fiyatlandırma yapıyorlarsa da babasının hayrına yapmıyorlar bunu. Sürümden kazanmaya çalışıyorlar, YouTube Premium aylık 300-400 TL gibi fiyatı olsaydı bu kadar satın alan olmazdı.

Bu kadar bencil bir düşünce yapısı ilk kez görüyorum inanır mısın dostum :D

Ben miyim bencil siz misiniz bencil bir düşün istersen. Yurtdışındaki arkadaşlarım bizimle dalga geçiyor AdBlock ne diye soruyor ilk defa duyuyor. Sizde cebinizden 19 29 TL para vermeye kıyamıyorsunuz çünkü fakirliğin dibini yaşıyorsunuz. Yapacak bir şey yok hayat şartları diyeceğiz geçeceğiz.

Hem premium alın diyorlar ama öğrenci üyeliğini doğrulamıyorlar pahalıdan altırmaya çalışıyorlar.

Sheerid ile iletişime geçtim umarım bu sorun çözülür.

Ben miyim bencil siz misiniz bencil bir düşün istersen. Yurtdışındaki arkadaşlarım bizimle dalga geçiyor AdBlock ne diye soruyor ilk defa duyuyor. Sizde cebinizden 19 29 TL para vermeye kıyamıyorsunuz çünkü fakirliğin dibini yaşıyorsunuz. Yapacak bir şey yok hayat şartları diyeceğiz geçeceğiz.
19TL üniversiteli öğrenciler için diyorsun. Youtube'u sadece öğrencilerin kullandığını düşünecek kadar kıtsın diyeyim laf düzetlmesi yapayım o zaman hocam.

Geri
Yukarı