Youtube 720P video izleme sorunu

BlackEvil

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar herkese. İyi günler benim modemim Aztech DSL605EW modeli ve bir sıkıntım var ki diyelim laptopumdan 720P video izleyeceğim. Youtube'dan diyelim. Modemim direk kitleniyor iki dakika indiriyor gerisi yok. Ama diyelim 720P video indireceğim yada daha fazlası, onda sıkıntı yok. Yada başka bir siteden video izlediğimde de sıkıntı ama Youtube'dan ne zaman video izlemeye çabalasam hemen modem kitleniyor. İlla 360P'ye kilitlemem gerek modemi. Bu ama saçmalığı var sadece Wireless'da sorunum oluyor. Yani Ethernet'te sorunum olmuyor. Sizce nedendir? İlla modem kapatıp açmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten modem son Firmware'de ama eski sürümü bile yükledim genede aynı sorun devam ediyor.

Hayır internet falan her şey hızlı 16 MBPS. Aama sadece Youtube'de hep sorun çıkıyor. Diyelim VK sitesinden film indiriyorum izliyorum sıkıntı yok. Ama ne zaman Youtube 720P izlesem hemen sorun oluyor...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı