YouTube arama sonuçlarında alakasız videolar çıkıyor

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba YouTube'da bir arama yaptığımda konu ile alakalı 2 3 video da bir alakasız öneriler yapıyor.
Sizin için önerilen, daha önce izlenenler, size özel tarzında başlıklar ile arama sonuçlarında alakasız videolar çıkıyor bunu nasıl kapatabilirim? Arama yaparken karşıma 10 video çıkıyorsa en az 4 5 tanesi alakasız oluyor alakasızdan kastım örneğin bir film ile ilgili arama yaptığımda Valorant videosu çıkıyor.

Merhaba YouTube'da bir arama yaptığımda konu ile alakalı 2 3 video da bir alakasız öneriler yapıyor.
Sizin için önerilen, daha önce izlenenler, size özel tarzında başlıklar ile arama sonuçlarında alakasız videolar çıkıyor bunu nasıl kapatabilirim? Arama yaparken karşıma 10 video çıkıyorsa en az 4 5 tanesi alakasız oluyor alakasızdan kastım örneğin bir film ile ilgili arama yaptığımda Valorant videosu çıkıyor.

4-5 veya daha fazlası önerilen videolar olarak karşınıza çıkar. Ben Valorant yazarım altlara indiğimde önerilen videolar çıkmaya başlar.

Kapatma seçeneği yok. YouTube artık böyle öneriler yapıyor ve ben de cidden gıcık oluyorum. Mouse videosu arattım şimdi. Toblerone videosu çıkıyor. Te Allah'ım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı