Çözüldü YouTube "Daha Sonra İzle" Listesini Yeni Hesaba Aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Yeni bir mail hesabı oluşturup YouTube kanalı açtım. Önceki hesabımda "Daha Sonra İzle" listesinde 815 video vardı. Bu videoları yeni hesaba aktarmak mümkün mü?

Çözüm
Kitaplığa kaydetmeyi aşama aşama anlatabilir misiniz? Buraya girdim ama öyle bir seçenek bulamadım.

Eki Görüntüle 1830858
Hocam öncelikle listeyi herkese açık ya da liste dışı yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında yeni hesabınızda direkt linkini yapıştırın oynatma listesini kaydet deyin. Tam olarak anlatamadım ama.

Bir de cihaz mobil mi PC mi?

Sanırım daha sonra izle listesi normal oynatma listeleri gibi değil paylaşamıyorsunuz.
Ben paylaşılabileceğini düşünmüştüm.

Bu video yardımcı olabilir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Halletin mi?
Direkt oynatma listesini kitaplığa kaydet işte ne uğraşıyorsun.
Kitaplığa kaydetmeyi aşama aşama anlatabilir misiniz? Buraya girdim ama öyle bir seçenek bulamadım.

1687371991475.png

Eki Görüntüle 1830858
Hocam öncelikle listeyi herkese açık ya da liste dışı yapmanız gerekiyor. Daha sonrasında yeni hesabınızda direkt linkini yapıştırın oynatma listesini kaydet deyin. Tam olarak anlatamadım ama.

Sanırım daha sonra izle listesi normal oynatma listeleri gibi değil paylaşamıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Halletin mi?

Son düzenleme:
Çözüm

Halletin mi?
Bilgisayarda Firefox yüklü değil, yarın geniş zamanda halledeceğim inşallah. Yöntem çok mantıklıymış ama sağolun :)

Yeni konular

Geri
Yukarı