Youtube Dislike Botu Nasıl Önlenir?

rogueofsniper

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Youtube video yükler yüklemez 8 tane dislike geliyor, bu sayı bazende değişip 4-6 arası olabiliyor, araştırdığımda dislike botu diye bir şey çıktı.
Kanalıma hangi işsiz bunu yapıyor olabilir anlamadım, önlemek için ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dislike botları öyle 5-6 tane değildir 100 lerce yada binlerce atılır. Birine 5-6 dislike atan kişinin başka youtube kanalları olur onla atar. Bunu önleyemezsiniz fakat takmazsanız o kişide bırakır zaten. Belkide gerçek kullanıcılar atıyordur :)

Hocam dislike botları öyle 5-6 tane değildir 100 lerce yada binlerce atılır. Birine 5-6 dislike atan kişinin başka youtube kanalları olur onla atar. Bunu önleyemezsiniz fakat takmazsanız o kişide bırakır zaten. Belkide gerçek kullanıcılar atıyordur :)
Videoyu yükler yüklemez oluyor bu olay. Yapan eliyle yapıyorsa bu işi işsizlikte seviye atlamış. Yapacak bir şey yok o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben yapıyordum. Biliyorum iyi bir şey değil. Sen düşün 1000 izlenme 2000 disslike.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı