Youtube Düzgün Açılmıyor

samet67671 bende de aynı sorun var. Youtube açılmıyor.

1.PNG

Dün akşamdan beri aynı sorunu yaşıyordum. Bu konudaki her yöntemi denedim ama iş yaramadı. En son AdBlock'u duraklatmayı denedim ve düzeldiğini gördüm. AdBlock kullanıyorsanız AdBlock'u kapatıp bir daha deneyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar arkadaşlar. Birkaç gündür youtube erişiminde bir problem yaşıyorum, sayfa düzgün yüklenmiyor ayrıca videolarda açılmıyor. 1-2 günde düzelir diye düşünüyordum ama aynen devam ediyor. Daha açık yazayım; Youtube bildiğimiz normal açılma yerine liste biçiminde açılıyor. Bilen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Hiçbir şeyle uğraşma.
  1. Windows tuşu + E tuşuna bas, yani Windows Gezgin'ini aç
  2. C:\Windows\System32\driver\etc klasörüne gir
  3. Host dosyasını kopyala, masaüstüne at
  4. Varsa ağ dosyasını da masaüstüne kopyala
  5. Dosyaların içerisine aç komutuyla gir ve düzenleme için text editör programını veya Notepad'i kullanabilirsiniz.
  6. En altta bu # kare çatal işaretine kadar ne kadar adres ve link varsa sil ve kaydet.
  7. Ağ dosyasındaki adresleri silin veya son rakamlarını değiştirin.
Kaydet ve her iki dosyadan çık. Her iki dosyayı kapatın ve kopyalayın, kopyaladığınız bu dosyaları "C:\Windows\System32\driver\etc" dizinine kopyalayın. Sorduğunda kopyala/değiştir seçeneğini seçin ve her adımda kopyalanması hususunda ısrar edin, kopyalanacaktır.

İnanın bana hiç sorununuz kalmayacaktır. Bu DNS problemi değildir, sitenin erişim hususundaki güven problemidir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben uzun bir süredir AdBlock kullanıyorum hiç daha görmedim bir yaramazlığını. Hayret.

@bilgiyay Bey forumdaki imla kuralları gereği uyarı almanız çok olası. Dikkat etmenizi tavsiye ederim. Her uyarıda mesaj yetkileriniz kısıtlanır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı