Youtube HD Video Açamama Sorunu

TunaReissz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Yaklaşık alalı 1 sene oldu fakat hala çözüm bulamadım (
YouTube'de hangi videoya gidersem gireyim 480P'den fazla alamıyorum. Ayrıca telefonum 720p destekliyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlara hiç göz attın mı? Ayaraların genel kısmımda mobil veri tasarrufu var belki o etkindir.

Telefonun markasını ve modelini söylersen yardımcı olabiliriz

Telefonunun ekran çözünürlüğü desteklemiyor olabilir. Veya Youtube uygulaması kaynaklı da olabilir, farklı uygulamalarda videoları deneyin. Telefon marka ve modelini ayrıca da kullanmış olduğunuz romu belirtmediğiniz sürece net bir şey söyleyemeyiz.

Cihazınızın build.prop dosyasına girerek (/system/build/prop konumunda bulunuyor)
  • sys.display-size=3840x2160 satırını ekleyin ve kaydedin. Ardından telefonunuzu yeniden başlatın artık videoları 4k da bile açabileceksiniz.

İphone olsa çözüm kolaydı ama android nasıldır bilmiyorum. Şebeke üzerinden kısıtlamalar olabiliyor onları kontrol edin derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…