YouTube hesabı videoları kendi kendine beğeniyor

Daha fazla  
Merhaba, ben kanal açmıştım ve kanala sahte abone kazanmak için (hataydı) bir uygulama indirdim ve orada YouTube TV falan bağlamamı istedi, kod verdi bağladım. O günden sonra her gün 100 beğenme şeklinde saçma saçma hesabım video beğenmeye başladı. Şifremi değiştiriyorum, orayı burayı kurcalıyorum bir türlü nereden nasıl bağlantıyı keseceğim? Onu ayarlardan beğenmeleri silebiliyorum ancak her gün işkence oluyor. Anti-virüs proglamı dahi indirdim, tehdit bulunmadı diyor. Şu YouTube TV bağlantısı kesili mi bilmiyorum öyle ayar bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben kanal açmıştım ve kanala sahte abone kazanmak için (hataydı) bir uygulama indirdim ve orada YouTube TV falan bağlamamı istedi, kod verdi bağladım. O günden sonra her gün 100 beğenme şeklinde saçma saçma hesabım video beğenmeye başladı. Şifremi değiştiriyorum, orayı burayı kurcalıyorum bir türlü nereden nasıl bağlantıyı keseceğim? Onu ayarlardan beğenmeleri silebiliyorum ancak her gün işkence oluyor. Anti-Virüs proglamı dahi indirdim, tehdit bulunmadı diyor. Şu YouTube TV bağlantısı kesili mi bilmiyorum öyle ayar bulamadım.

Geçmiş olsun hocam, en başta yaptığınızı hiç yapmayacaktınız.

Virüs ile alakası yok, hesabını takipçi botu olarak kullanıyorlar. Şifre değişmeni bir şekilde bypass ettikleri açıkça ortada. Öncelikle, Google hesap şifrenizi değiştiriniz, sorun düzelmezse bilgisayarınıza bağlanmıştır. Ayrıca Google 2 aşamalı doğrulama'yı açınız

Sign in - Google Accounts öncelikle buradan güvenlik sekmesine girin ve üçüncü taraf uygulamalardan erişim için izin verdiğiniz uygulamanın erişimini kapatın. Sonrasında hesabınıza 2fa ekleyin.
Sana çok çok teşekkür ederim senin dediğin yere baktım 2 tane TV bağlanmış uygulamayı da çıkarrttım şifreyide değiştirdim işallah bidaha olmaz 🤍

Google hesap ayarlarında bağlı uygulamalar tarzı bir bölüm olması lazım. Oraya da bir bakın.
Baktım teşekkürler

Hesabını almışlar demek ki çözümü yok.
Şuan baktım arkadaşların dediklerine TV bağlanmış onları çıkarttım şifreyi değiştirdim yani şuanlık düzeldi gibi 👍

Virüs ile alakası yok, hesabını takipçi botu olarak kullanıyorlar. Şifre değişmeni bir şekilde bypass ettikleri açıkça ortada. Öncelikle, Google hesap şifrenizi değiştiriniz, sorun düzelmezse bilgisayarınıza bağlanmıştır. Ayrıca Google 2 aşamalı doğrulama'yı açınız
Önceden açıktı zaten onlar uygulama ile bağlanıyorlarmış ama yinede
teşekkürler 🤍

Geri
Yukarı