YouTube hesabımı kapattı mı?

mertpivvo

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese selam YouTube'da film kanalım var, Creative commons kurallarına uyarak filmler paylaşıyordum hiçbir sıkıntı yoktu. Telif yemiyordum para kazanma açıktı ama, bu gün yeni dövüş sahneleri diye bir kesit paylaştım 30 dakikaya yakın, sonra YouTube hesabımı direkt kapattı. Hesap seçme yerinde YouTube hesaplarımda geçiş yaparken film kanalımın olmadığını gördüm. Ve şöyle bir mail aldım:

1587292792878.png

Neden telif yediğimi anlamıyorum kesitleri çok kısa tuttum bayağı araştırma da yaptım telif yemesin diye. Ama neden böyle oldu bilmiyorum. Bir sorumda var oda şu: YouTube hesabım sonsuza dek kapandı mı? Yoksa askıya mı alındı? Cevap verirseniz sevinirim.

Bana olan şeyin aynısı sana olmuş. Bende basketbol videolarını bilgisayara indirip yükleme yapmıştım. Aynı şekilde ceza yemiştim ve henüz açılmadı. Üzerinden 2 yıl geçmiş olması lazım. Yeni bir kanal açıp, özgün içerikler çekmeni tavsiye ederim.

Bana olan şeyin aynısı sana olmuş. Bende basketbol videolarını bilgisayara indirip yükleme yapmıştım. Aynı şekilde ceza yemiştim ve henüz açılmadı. Üzerinden 2 yıl geçmiş olması lazım. Yeni bir kanal açıp, özgün içerikler çekmeni tavsiye ederim.
Hocam ben o videoyu emeğimle kendim oluşturup yayınlamıştım tam yarım saatlik. Bu kanalı açmanın herhangi bir yolu yok mu? İtiraz edemez miyim

bide ihlalim falan yoktu hesabım direkt kapandı cidden inanamıyorum. Direkt olarak kapanmak nedir ya

bide ihlalim falan yoktu hesabım direkt kapandı cidden inanamıyorum. Direkt olarak kapanmak nedir ya
Benim şimdiki hesabıma bir uyarı geldi. Müzik telif hakkı uyarısıydı. Bende videodaki o kısmı sildim. Kardeşim bence sen kendi videolarını çekmeyip başkalarının videolarını eklediğin sürece böyle olmaya devam edersin.

Benim şimdiki hesabıma bir uyarı geldi. Müzik telif hakkı uyarısıydı. Bende videodaki o kısmı sildim. Kardeşim bence sen kendi videolarını çekmeyip başkalarının videolarını eklediğin sürece böyle olmaya devam edersin.
Brom bak beni dinlemiyorsun herhalde başkalarının videolarını almıyorum ki ben?
4 Senedir falan uğraşıyorum bu işle fakat henüz para kazanmayı başaramadım. Önereceğin çok tutan, ne bileyim çok izlenen bir yöntem var mı?

Son düzenleme:
Brom bak beni dinlemiyorsun herhalde başkalarının videolarını almıyorum ki ben?

4 Senedir falan uğraşıyorum bu işle fakat henüz para kazanmayı başaramadım. Önereceğin çok tutan, ne bileyim çok izlenen bir yöntem var mı?
Var kardeşim bugün videosunu da çekeceğim. Online Games kanalımın adı. Nasıl 1000 abone ve 4000 saat izlenmeye ulaştım adlı videomu izleyebilirsin :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı