Youtube İçin Kanal Adı Önerisi

Enes666

Kilopat
Daha fazla  
Kanalda kamera şakaları tarzında şeyler olacak, yaklaşık 5 gündür düşünüyorum pek güzel bir şey bulamadım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Türkçe isim tavsiyesi istiyorum.

Son düzenleme:
Bakmayı unutmuşum. Jokens'i deneyin. Soyisminizin baş harfini ekledim sona. Veya Jokenz? Karizma olur :)
Youtube'un arama kısmına Jokens yazınca 19 milyon izlenmeye sahip bir video çıkıyor yani bu videoya direk kanalın zor bulunmasını sağlamaz mı? Ayrıca"joke" Jokens kelimesiyle neredeyse benzediği için şaka ile ilgili direk eski ve popüler videoları öne çıkarıyor. Birde öneriler Türkçe olursa çok iyi olur.

Youtube'un arama kısmına Jokens yazınca 19 milyon izlenmeye sahip bir video çıkıyor yani bu videoya direk kanalın zor bulunmasını sağlamaz mı? Ayrıca"joke" Jokens kelimesiyle neredeyse benzediği için şaka ile ilgili direk eski ve popüler videoları öne çıkarıyor. Birde öneriler Türkçe olursa çok iyi olur.
O zaman başkası yardım etsin, aklıma gelen bunlar. :) Ya da anlamı olmayan bir kelime uydur aklından? Kulağa hoş gelen bir şey... Hem de özgün olur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı