YouTube için mikrofon önerisi

Kanka eğer yeniysen veya yeni başladıysan ben sana bir link atacağım. En dandik mikrofonda bile dip ses gitmezse gel ne istiyorsan. Boşa fazla masraf yapma yani. Videoları yayınlamadan önce editliyor musun?

Benedede BM 300 var bir takım sıkıntılar yüzünden süngeri parçalandı şu an süngersiz kullanıyorum ama belki tutkalla yapıştırabilirim benim sorunum ise aynı arkadaşımla ne zaman sohbete girsek her konuşmada mikrofonuma küfür ediyor çok kötü cızırtılı vs. Diyor ben bunu nasıl yardım edebilir misiniz?

Ses düzeyi 60 ve 40'ken bile bu sorun vardı. 7.1 ses kartı çok kalitesiz onun da etkisi olabilir ama böyle olacaksa üstüne para koyup BM 800 almak bana daha mantıklı geldi. Phantom Power ile birlikte tabii.

Evet editliyorum. Adobe Audition'dan da dip sesi kaldırmayı denedim ve ses kalitesi çok düştü. Ses yankılanıyordu ben de iade kararı aldım.

Kanka Nejdat Delioğlu dip ses temizle yaz. Aldığın ses kaydını kaymak gibi yapıyor. Ama kullanım sırasında nasıl dip sessiz olacak dersen onu da ben VoiceMeeter ve birkaç ayar ile hallettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı