YouTube izleme geçmişinde izlenmemiş videolar var

Hyperf1low

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel i7 4770-ASUS Q87M-PLUS/BM6AE - Samsung 16 GB (2x8) DDR3 1333 MHZ Dual - MSİ GTX 1060 6GB GAMİNG X - Transcend 128GB 2.5" SATA III SSD720-Toshiba 500GB DT01ACA050- Seagate Momentus ST9500325AS 500 GB HDD
Herkese merhaba, bugün YouTube geçmişinde üzerinde hiç izlemediğim ve izlemeyeceğim videolara karşılaştım Opera üzerindeki tüm ekletileri kaldırmama ve şifremi değiştirmeme rağmen sorun çözülmedi. Bağlı olan cihazlarıma baktığımda sadece ben varım, sorun beni çok tedirgin etti. PC'ye geniş çaplı arama yaptım bir şey bulamadım.

Ekran görüntüsü 2022-09-15 150729.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planda açık olan kötü amaçlı bir servis bunu yapıyor olabilir. Sorunun tamamen bilgisayardan kaynaklanıp kaynaklanmadığının tespiti için bilgisayarı bir süre çalıştırma ve YouTube arama geçmişini telefondan kontrol et. Eğer halen oluyorsa Google ile ilgili çözüm araman lazım. Böyle kötü amaçlı servislerin genellikle bot basılabilmesi için kullanıldığını biliyorum. Yani bu videolar izlenme botu satın alınan videolar olabilir.

Hesabınız bot hesap olarak kullanılıyor olabilir ve bunu cookies (çerezler) kullanarak bile yapabilirler. Youtube'dan Can Değer'in videolarına bakabilirsin.

Bu sorunu yaşayan biri olarak söylüyorum: Geçmişte hesabınızı bir siteye girmiş olabilirsiniz. Bu siteyse aylar belki de yıllar sonra hesabınızı kullanmaya başlamış olabilir. Ben eski bir YouTube hesabıma girdiğimde binlerce kanala otomatik olarak abone olmuş olduğumu görmüştüm. Bunun çözümü çok basit: tarayıcınızı sıfırlayın ve şifrenizi değiştirin.

Bu sorunu yaşayan biri olarak söylüyorum: Geçmişte hesabınızı bir siteye girmiş olabilirsiniz. Bu siteyse aylar belki de yıllar sonra hesabınızı kullanmaya başlamış olabilir. Ben eski bir YouTube hesabıma girdiğimde binlerce kanala otomatik olarak abone olmuş olduğumu görmüştüm. Bunun çözümü çok basit: Tarayıcınızı sıfırlayın ve şifrenizi değiştirin.

Şifresini değiştirdiğini ve bağlı cihazlarda başka cihaz olmadığını belirtmiş kendisi

Yeni konular

Geri
Yukarı