Youtube kanal içeriği ve İsim Önerisi

Beysim Şirinsu

Hectopat
Daha fazla  
Youtube kanalım var fakat hala videolarımın içeriğine ve kanal ismine karar veremedim. Sizce kanalımın içeriği ne olsun? Ne videoları çekmeliyim?
Açıkçası oyun videoları çekmek istemiyorum çünkü maalesef ülkemizde gereksiz milyonlarca oyun kanalı var...
Kanal ismini ve içeriği hakkında fikirlerinizi söylerseniz sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani bence oyun videoları çekme çünkü öyle kanallar çok. Bilimle ilgili videolar çekebilirsin. Kanal adına gelince bilim deposu olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Odak kelimeye yönelik bir kanal yap, ve bu odak kelimenin haricinde hic bir video'yu ekleme kanalina...
Google 2016 icin odak kelimeye yönelik algoritmasini daha güclendirecegini, ve bu kanal ve sayfalarin ön plana cikacagini acikladi...

Örnegin Enginar isimli bir sayfa ac... Videolar'da su sekilde olsun...
  • Enginarin iyisi nasil anlasilir?
  • Enginar hangi familyadandir?
  • Enginar fiyatlari?
  • Enginarin yararlari nelerdir?
  • Enginarla hangi yemekler yapilir?
  • Enginar nasil secilir?
  • Enginar hangi hastaliklara iyi gelir?
  • Enginarli Pirasa tarifi...
  • Enginarli Salata tarifi...
  • Vs... Vs...

Böyle bir kanal acar ve aciklamalari ve konu basliklarini güzel verip etiketleme sistemini kullanirsan. Yakin zamanda google'de her enginar'i ariyan senin sayfani taniyacaktir...
Daha yazardim ama biraz sonra ise gitmem gerekiyor...

Kolay Gelsin :)

hepinize teşekkürler arkadaşlar kanalımı sayenizde güzel fikirlerle vs. açtım ve kanalıma tek video yükledim anında 6 abone geldi hepinize teşekkürler...

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    119 KB · Görüntüleme: 2.221
Kendi PC'nin oyun testlerini yapabilirsin. Atıyorum : 850M Witcher 3 Performansı

Mösyö Pikselans tarzı bir şeyler yap yapabilirsen, çok eğlenceli oluyor öyle videolar :D

Kendi PC'nin oyun testlerini yapabilirsin. Atıyorum : 850M Witcher 3 Performansı

Mösyö Pikselans tarzı bir şeyler yap yapabilirsen, çok eğlenceli oluyor öyle videolar :D

evet tam olarak bunun gibi videolar çekiyorum fakat yanındada ekstra olarak cs 6 photo shop camtasia studio gibi programlarında eğitimlerini çekiyorum kanal ismine gelirsekte PC Bilgini koydum...
Kanal link:PC Bilgini

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı