Youtube Kanalı İçerik Önerileri

Kubilay İmreks

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar kendime Youtube kanalı açmak istiyorum ama kararsız kaldım aklımda bir sürü şey var. Yazın boş boş oyun oynamaktan sıkıldım, kanalda kendime özgü videolar atmak istiyorum. Aklımdaki kanal fikirleri eski oyunları oynacağım bir kanal fakat oyun kanalı çok olduğu için biraz olumsuz bakıyorum.
Resim çizme var, kağıt üzerinde kara kalemle mesala LoL karakterlerinin resimlerini çizmek resime yeteneğim var veya başka bir şey sizde fikirlerinizi yazarsınız sevinirim.

Ben de bir youtube kanalına sahibim. İçeriği oyun. Oyun içerikli videolar atınca pek izlenmiyor ama Nasıl Yapılır? gibi videolar bayağı izleniyor. Veya günümüzde popüler olan videoları kendinize uyarlayarak yüklerseniz kısa zamanda izlenme artıyor.
Nasıl yapılır kanalı açabilirsiniz , Grafik kanalı açabilirsiniz (Cinema 4D , Adobe After Effects vs. programları kullanarak) , Montajları da ek olarak kanala eklerseniz kısa zamanda gelişebilirsiniz :)

Eski oyunları oynamak işe yarayabilir. Kanalın aralardan sıyrılması lazım. Dediğin gibi çizim işi olabilir. Fikirler güzel. Bir yerden başlamak lazım. Başarılar dilerim.

Türkiye oyun kanalına doydu. Daha farklı konulara dönmek gerekebilir.

Ama illaki oyun videosu çekeceğim diyorsan, farklı bir konsept yaratman gerekir.

Mesela MuratAbiGF maske takıyor
NDNG-Enes Batur şekilli şukullu montajlar yapıyor
Oyun Portal kendine özgü kelimelerle ve gülüş tarzıyla fark yaratıyor
Sarp Atilla oyun serilerinin yanı sıra, çıkan oyunların incelemesini yapıyor,
Ghost Gamer'in serileri farklı,
Oyun Seyir'de haber bülteni var,
Garbarius Minecraft'ta değişik şeylerin yapımını anlatıyor,
Fare Düşmanı yapı yarışması yapıyor...

Bu liste uzarda uzar. Bu kanallar değişik tarzlarla izleyenlerin karşısına çıkıyorlar. Senin farklı bir konsept yapman gerekiyor ki, bunların arasından sıyrılasın.

Kanalı açtım. Nasıl yapıcam ismi? Programları kısa kısa tanıtcam oyunlardaki veya başka şeylerdeki hataların çözümlerini göstericem bunun gibi şeyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı