YouTube kanalı için öneri

spriggan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştirme
Selam dostlar,
Bir YouTube kanalı oluşturdum. Amacım keyifli oyunları hem arkadaşlarım, hem de yeni tanışacağım kişilerle oynamak. Kanalı şu anda yeni düzenliyorum. Banner ve logo hazırlayıp ekleyeceğim, şimdilik geçici resimler ekledim. Bunun dışında sizlerin de fikrini almak istediğim birkaç konu var. Aşağıdaki iki sorum haricinde fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

1- Oyun videolarını izlerken facecam olmasını mı olmamasını mı tercih edersiniz? Tercih nedeninizi yazarsanız sevinirim.
Kaliteli bir kameram var fakat facecam yerine sadece ses olan bir konsept tercih etmeyi düşünüyorum, ne dersiniz?
2- Kanala ilk videoyu yükledim. Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yeni hesap açıp ne zaman 1.6k abone kastınız?

Selam dostlar,
Bir YouTube kanalı oluşturdum. Amacım keyifli oyunları hem arkadaşlarım, hem de yeni tanışacağım kişilerle oynamak. Kanalı şu anda yeni düzenliyorum. Banner ve logo hazırlayıp ekleyeceğim, şimdilik geçici resimler ekledim. Bunun dışında sizlerin de fikrini almak istediğim birkaç konu var. Aşağıdaki iki sorum haricinde fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

1- oyun videolarını izlerken facecam olmasını mı olmamasını mı tercih edersiniz? Tercih nedeninizi yazarsanız sevinirim.
Kaliteli bir kameram var fakat facecam yerine sadece ses olan bir konsept tercih etmeyi düşünüyorum, ne dersiniz?
2- kanala ilk videoyu yükledim. Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Shorts videoları da paylaş genelde onlar izleniyor.
Tavsiye için teşekkür ederim dostum biraz video birikince başlayacağım, iyi hatırlattın :)

Abim öncelikle hayırlı olsun onun dışında videonun sesi az.
Teşekkürler kardeşim, benim sesim biraz az gelmiş. Yayın setup'ını yeni kurdum. Daha tam alışamadım ayarlara biraz daha ses veriyorum o zaman :)

Hocam yeni hesap açıp ne zaman 1.6k abone kastınız?
Eski bir kanalım vardı. Zamanında 3k subscriber vardı. O kanalın videolarını silip isim ve konseptini değiştirdim. O yüzden 1.6k :)

Selam dostlar,

1- oyun videolarını izlerken facecam olmasını mı olmamasını mı tercih edersiniz? Tercih nedeninizi yazarsanız sevinirim.
2- kanala ilk videoyu yükledim. Düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Facecam güzel olur ses videoda az gelmiş.

Birde küfüre dikkat et hocam küfür olan videoları arka plana atıyor YouTube.
Uyarın için sağ ol dostum, küfür falan tarzım değil. Yaş olmuş 32, videoda küfür etmem zaten :) Amacım rahatlatıcı oyunları oynamak ve keyifli anları paylaşmak. 🥰

Geri
Yukarı