Çözüldü YouTube kanalı istenilen kez silip açılabilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf Akın

Picopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
YouTube kanalı silip tekrar açtığımızda o kanalı istediğimiz kadar silip açabilir miyiz, limiti falan var mıdır yoksa bir kereliğine mi mahsus mu?

YouTube kanalınızı silme veya gizleme​

Kanalınızdaki içeriği geçici olarak gizlemeyi veya kanalınızı kalıcı olarak silmeyi tercih edebilirsiniz.
YouTube kanalı gizlendiğinde veya silindiğinde tüm Topluluk yayınlarınız, yorumlarınız ve yanıtlarınız kalıcı olarak silinir.

Sildiğinizde tamamen yok oluyor zaten. Demek istediğiniz şey aynı e-posta ile yeni hesap açmak mı?

Sildiğinizde tamamen yok oluyor zaten. Demek istediğiniz şey aynı e-posta ile yeni hesap açmak mı?
Evet demek istediğim o YouTube kanalı silip tekrar açmanın limiti falan var mıdır istediğimiz kadar o kanalla silip tekrardan YouTube kanalı açabilir miyiz diye sordum yani YouTube kanalı silip tekrar açdığımızda üçüncü kez tekrar açamaz mıyız?

Evet demek istediğim o YouTube kanalı silip tekrar açmanın limiti falan var mıdır istediğimiz kadar o kanalla silip tekrardan YouTube kanalı açabilir miyiz diye sordum yani YouTube kanalı silip tekrar açdığımızda üçüncü kez tekrar açamaz mıyız?
limiti yok diye biliyorum 200 tane bile açarsın

Geri
Yukarı