YouTube kanalı önerisi

Enis Kirazoğlu, (Oyun hikayeleri, tanıtımları ve oyun değerlendirmeleri yapan kanal.)
Tolunay Ören, (Arkadaş biraz küfürlü, ancak videoları güzel ve eğlendiriyordur.)
Supoyev (CS 1.6 seviyorsan bu kanala bakmanı tavsiye ederim.)
Adal (Hikayeler v.b şeyler dinlemek izliyorsanız bu kanala bakınabilirsiniz.)
JadoLive - Anıl (Arkadaş biraz küfürlü, omegle videoları çekiniyor, bakınabilirsiniz.)
Can Değer, (Siber güvenlik hakkında yayınlar yapıp, onları kesip YouTube'ya yayınlıyor, kendisi eğlencelidir.)
Hugola (Vlog, oyun ve şarkı konusu altında bir kanal, içerikleri eğlencelidir.)
Evrim Ağacı (Fen hakkında her bilgiyi anlatan kanal.)
Tarak Kafa. (Arkadaş biraz küfürlü, FiveM'deki roleplay sunucularını trolleyen kanaldır.)

Son düzenleme:
İçerik fark etmez demişsin. Hali hazırda kötü ekonomimizden kaynaklı ete doyamadığımız bu günlerde seni ete doyuracak "Meaty&Cheesy" kanalına göz at derim. Dikkat et hacı baba bağımlılık yapmasın.

İçerik fark etmez demişsin. Hali hazırda kötü ekonomimizden kaynaklı ete doyamadığımız bu günlerde seni ete doyuracak "Meaty&Cheesy" kanalına göz at derim. Dikkat et hacı baba bağımlılık yapmasın.
Hacı babanın o eti tuzlaması var ya... Enfes.

Adobe Premiere Pro, After Effects gibi programlara ilgiliyeseniz onur naci öztürkler'i kesinlikle öneririm 3-4 ay boyunca videolarını izleyip Premiere Pro öğrendim ve şu an bionluk ve fiverr de satış yapıyorum 3-5 bir şey kazanıyorum zamanını değerlendirebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı