YouTube kanalıma abone gelmiyor

Geçmiş olsun hocam şu an annemin telefonundan konuyla ilgileniyorum ve annem telefonunu istiyor bu yüzden şu anda inceleyemem ama bakacağım. Bir miktar içerik çalarım belki 😉 (ironi).
Bak beğendiğin içerikleri al dostum ne olacak, kızmam aksine yararlı olduğu için sevinirim. Yakın zamanda Thronefall isimli bir oyun çıktı. Benim kanalımda en çok izlenen oyunlardan biri oldu. Ben kanalı çok abone için değil, benimle aynı keyfi paylaşan insanlarla topluluk oluşturmak, tanışmak için açtım. :) Videoları izlemeyen, beğenmeyen 100.000 abone yerine, severek izleyen 1000 kişiyi tercih ederim.

Başka kanallara bak neleri örnek alabileceğini düşün. Sistemin düşük olabilir ama şu an popüler birçok kanal vakti zamanında seninle aynı durumdaydı. Kendini sürekli geliştir hiçbir zaman bunun için bahanen olmasın.

Ayrıca ilk işin güzel bir kanal ismi ve intro ayarlamak olsun. Bir de sürekli cart curt konuşma yaparak videoyu çok sık bölme.

Ha bir de son olarak videolarını çektikten sonra tekrar tekrar izle ve "bu videoyu ben değil de başka biri çekmiş olsaydı acaba izler miydim" diye bir düşün. Bende böyle yapıyorum böylelikle kendimde gördüğüm eksiği zamanla düzelttim. Bazen bir videoyu sil baştan 4-5 defa tekrar tekrar çekerek alıştırma yapıyordum.

Hocam o dediğiniz sıkça izleme olayını genelde yapıyorum ve sizin yaptığınız 4-5 defa tekrar çekme olayı benim birkaç videomda 15-16'yı bulmuştur defalarca çekmiştim hepsi sorunluydu veya kayıt başlatılmıyordu en son sağlam bir video yakaladığımda direkt Render'a alıyordum.

Geri
Yukarı