YouTube kanallarını gruplandırma var mı?

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
YouTube'da takip ettiğimiz kanalları gruplandıracak bir Chrome uzantısı veya bu tarzda bir şey var mı? Şöyle ki birden fazla farklı içerik sunan kanallara aboneyiz ama hepsi iç içe duruyor. Bunları türüne göre teknoloji kanalları, eğlence kanalları, oyun videoları kanalları vs şeklinde gruplandırabilsek çok güzel olurmuş. YouTube bunu neden getirmedi anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-2 sefer kullandım ama pek abone olduğum kanal olmadığı için benim için gereksizdi. Şu an durumu nasıl bilemiyorum.İşine yaradıysa çözüm işaretlemeyi unutma.

1-2 sefer kullandım ama pek abone olduğum kanal olmadığı için benim için gereksizdi. Şu an durumu nasıl bilemiyorum.İşine yaradıysa çözüm işaretlemeyi unutma.
Aynen, tamda bu tarz bir şey arıyordum. Yeni değil, yıllardır bunun eksikliğini hissedip ara ara çözüm bulmaya çalışıyordum. Youtube bunu kendisinin yapması lazımdı, o kadar farklı türde içerik var ki. İçerik oluşturucular kendi kanallarını uygun etiket atamalı ve Youtubede ona göre sınıflandırmalıydı. Günümüzde genç yaşlı milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir platform. Onlarca farklı içerik türüne göre ayrılıyor. Gruplandırma şarttı, çok işime yarayacak. Çok teşekkürler.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı