YouTube kullanici adindan e- posta bulmak

1Emin1

Hectopat
Arkadaslar ben YouTube kanalımdan 1 videomu silmek istiyorum ama kanalimin Gmail ve sifresini bilmiyorum. Gmail'imi unuttuğumdan tel. No vb yaziyorum ama sonuc yok. Herhalde tel eklememisim ama kanal duruyor. Simdi ben bu kanalin mailini nasil ogrenebilirim ama Gmail'e tel falan eklememisim. E- postayi bulsam da nasil kurtaracağım bilmiyorum ya da YouTube'un destek e-postasi falan var mi bulamadım. Varsa yazayım oraya e-postayi soylesin veya kanalin kendimin oldunu kanitligim belli bilgiler ile falan hesabi alayım.

Gmail adresinizi tahmin etmeye çalışın, kanalınızın her yerine bakın, Gmail sitesine girip bakın. Eğer bulamadıysanız geçmiş olsun.

Kanalınızdaki video, sizin görüntünüz mü? Yani yüzünüz vs. gözüküyor mu?

Burayı doldurdunuz mu? Doldurduysanız buraya bakın.
1609599101352.png

Burayı doldurdunuz mu? Doldurduysanız buraya bakın.
Eki Görüntüle 813552
Oraya falan doldurmadim zaten videoyu kardesim atmıştı 4 yil once ki video bugun aklima geldi
Gmail adresinizi tahmin etmeye çalışın, kanalınızın her yerine bakın, Gmail sitesine girip bakın. Eğer bulamadıysanız geçmiş olsun.
Valla hatirliyorum biraz tahminde ediyorum ama boyle bi gmail yok diyo youtube un destek e- postasi varmidir bildiniz ben baktim bulamadim onlara yazsam hesabin bazi bilgilerini versem hesap calindi geri verin falan desem

Yeni konular

Geri
Yukarı