YouTube para kazanma banı atılabiliyor mu?

zKaranfily0

Hectopat
Makaleler
1
YouTube kanalım var bir çocuk ile tartıştık sonra arkadaşım Google da ürün uzmanı dedi sana para kazanma kısıtlması getirdi dedi. Google'da gümüş ürün uzmanı mı neymiş. Google ürün uzmanı olanlar YouTube kanalınının para kazanması kapatabiliyorlar mı ve doğru mu? Eğer doğru ise kanalı bırakıp sıfırdan devam edeceğim. Hiçbir şey de yapmadım ellerinde kanıt olmadan benim kanalımın para kazanmasını sınırsız kilitleyebiliyorlar mı?

Gelişme: Çocuğun gerçekte arkadaşı Google partneriymiş 765k lık instagram hesabı var google partner felan yazıor araştırdım google da hiç bir yerde çocuğun adı soyadı ile ilgili partnerliği bulunmuyor ne yapıcam devam etsem boşa olacak etmesem emeklerime yazık olacak

1663411710259.png

Dosya Ekleri

• 1663413356282.png
    1663413356282.png
    3,4 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Hukuksuz bir şekilde yapılıyorsa YouTube Türkiye'ye ulaşabilirsin.
Halihazırda partnersen canlı destekten ekiple paylaşabilirsin.
YouTube Support Twitter üzerinden ulaşabilirsin.

Suçluysan geçmiş olsun.

YouTube kanalım var bir çocuk ile tartıştık sonra arkadaşım Google da ürün uzmanı dedi sana para kazanma kısıtlması getirdi dedi Google da gümüş ürün uzmanı mı neymiş Google ürün uzmanı olanlar YouTube kanalınının para kazanması kapatabiliyorlar mı doğru mu eğer doğru ise kanalı bırakıp sıfırdan devam edeceğim hiçbirşeyde yapmadım ellerinde kanıt olmadan benim kanalımın para kazanmasını sınırsız kilitleyebiliyorlar mı?

Gelişme çocuğun gerçekde arkadaşı Google AdSense partnermiş ne yapacağım şimdi ben kanalı satıp organik bir şekilde reklam vererek gelişmeye çalışacağım.

Eki Görüntüle 1519888

Sarı dolar yersin.

Para kazanmam daha açılmadı çocuk diyor ki ona para kazandırmasını açtırtmam diyor talebi redderim diyor çok arada kaldı devam etsem 4000 saat olunca kabul edilmezse emeklerime yazık olacak etmesem bu zamana kadar verdiğim emeklerime yazık olacak yeni kanal açsam harcayacağım zamana yazık olacak kanal alsam vereceğim paraya yazık olacak her türlü yazık olacak tabii dedikleri doğru ise.

YouTube kanalım var bir çocuk ile tartıştık sonra arkadaşım Google da ürün uzmanı dedi sana para kazanma kısıtlması getirdi dedi. Google'da gümüş ürün uzmanı mı neymiş. Google ürün uzmanı olanlar YouTube kanalınının para kazanması kapatabiliyorlar mı ve doğru mu? Eğer doğru ise kanalı bırakıp sıfırdan devam edeceğim. Hiçbir şey de yapmadım ellerinde kanıt olmadan benim kanalımın para kazanmasını sınırsız kilitleyebiliyorlar mı?

Gelişme: Çocuğun gerçekte arkadaşı Google partneriymiş 765klık Instagram hesabı var Google partner falan yazıyorr araştırdım Google da hiçbir yerde çocuğun adı soyadı ile ilgili partnerliği bulunmuyor ne yapacağım devam etsem boşa olacak etmesem emeklerime yazık olacak.

Eki Görüntüle 1519888

Bir şey olmaz ne olacak ne yaptın adam mı ö**ürdün de seni kanalın gidecek 8 yaşındaki veletlerin olma ihtimali var ürün uzmanı ne ayrıca ben öyle bir şey bilmiyorum duymadım var olsa da olduğuna arkadaşının falan kapatamaz adam kayırmak Türkiye'de ki gibi bu kadara basit değil Instagram hesabındada bot basarsın biter.

Bir şey olmaz ne olacak ne yaptın adam mı ö**ürdün de seni kanalın gidecek 8 yaşındaki veletlerin olma ihtimali var ürün uzmanı ne ayrıca ben öyle bir şey bilmiyorum duymadım var olsa da olduğuna arkadaşının falan kapatamaz adam kayırmak Türkiye'de ki gibi bu kadara basit değil Instagram hesabındada bot basarsın biter.

Çocuğun adı kezzap mış nickide olabilir sürekli Google partneriyim diye dolaşıyor bu kişiyle bir işim olmadı onun arkadaşı ile de işim olmadı bu çocuğun Discord modaratörü ile biraz tartışdık oda böyle şeyler dedi o sunucu sahibime demiş oda arkadaşına deyip kanalın para kazanmasını engellicekmiş bana SS'ler attı şöyle yazıyor.

Bırak uğraşsın para kazanması açılmayınca emekleri boşuna gidecek.
Falan işte koskoca Google bir partnerin (daha partner olduğu belli de değil) sözüyle para kazanmayı kısıtlar mı?

partner dediğim çocukda sitesinde pubg mobile uc hilesi gösteriyor

Çocuğun adı kezzap mış nickide olabilir sürekli Google partneriyim diye dolaşıyor bu kişiyle bir işim olmadı onun arkadaşı ile de işim olmadı bu çocuğun Discord modaratörü ile biraz tartışdık oda böyle şeyler dedi o sunucu sahibime demiş oda arkadaşına deyip kanalın para kazanmasını engellicekmiş bana SS'ler attı şöyle yazıyor.

Bırak uğraşsın para kazanması açılmayınca emekleri boşuna gidecek.
Falan işte koskoca Google bir partnerin (daha partner olduğu belli de değil) sözüyle para kazanmayı kısıtlar mı?

Partner dediğim çocukda sitesinde PUBG Mobile UC hilesi gösteriyor.

Bebedir boş ver geç olsa bile bunu yapma yetkisi olmaz CEO falan olması lazım ki anca böyle bir şey yapsın yapsada davaların ardı arkası kesilmez ve bayağı bir tazminat öder yani böyle bir şey olmaz.

Geri
Yukarı