YouTube Premium kodu kullanılamıyor

For East Troop

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Selamlar, Discord bana YouTube Premium hediye etmiş. Sağ olasın ama alınmıyor ki. Sırasıyla aşamalar:

1628539455548.png

1628539507204.png

1628539543327.png

Sonuç:

1628539569142.png

Son düzenleyen: Moderatör:
üyelik almadım dediğiniz gibi kodu girip deneme sürecini başlattım.
Bilmiyorum hocam normalde 3 ay olması lazım ancak Eylül de bitecek diyor ama bence her ay yenileyecektir bedava bir şekilde endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok gibi. Zaten sanal kart ile yaptıysanız hiç ama hiç endişelenmeyin.

Bilmiyorum hocam normalde 3 ay olması lazım ancak Eylül de bitecek diyor ama bence her ay yenileyecektir bedava bir şekilde endişelenmenizi gerektirecek bir durum yok gibi. Zaten sanal kart ile yaptıysanız hiç ama hiç endişelenmeyin.
sanal kart kullanmıyorum aktif kredi kartım eğer 3 ay değilse iptal edeceğim emin olmak istiyorum.

sanal kart kullanmıyorum aktif kredi kartım eğer 3 ay değilse iptal edeceğim emin olmak istiyorum.
Hocam net bir bilgim yok ancak dediğim gibi Discord'un verdiği kod ve link ile girdiyseniz para kesmemesi ve 3 ay bedava olması lazım. Siz yanlışlıkla normal üyelik almış olabilirsiniz çünkü onda ilk ay ücretsiz siz de de şuan ilk ay ücretsiz gözüküyor.

Arkadaşlar bu kod normal olan denemeyi 3 aya çekiyor, zaten YouTube Premium'da taahhüt olayı yok. 3 ay olmadan 2 gün önce falan iptal edersiniz olur biter. Kart istemesinin sebebi güvenlik amaçlı, millet beleşe alıp bilmeyenlere satsın demi sonra?

Hocam net bir bilgim yok ancak dediğim gibi Discord'un verdiği kod ve link ile girdiyseniz para kesmemesi ve 3 ay bedava olması lazım. Siz yanlışlıkla normal üyelik almış olabilirsiniz çünkü onda ilk ay ücretsiz siz de de şuan ilk ay ücretsiz gözüküyor.
www.youtube.com/redeem linkinden girdim nitrodan aldığım kodla girdim ancak hala 1 ay gözüküyor.

Son düzenleme:
Hocam adam kod diyor kod, siz deneme sürümü nasıl alınır onu anlatmışsınız.
Kodu girince deneme süresi 3 aya yükseliyor, arkadaşın attığı fotoğraftan kodu etkinleştirdiğiniz anlayabiliyoruz. Kodu girdikten sonra dediğim gibi deneme süresi 3 aya yükseliyor, deneme süresini etkinleştirerek, kart bilgilerini girdikten sonra 3 ay boyunca ücretsiz kullanabiliyoruz.

Geri
Yukarı