YouTube Premium'a zam geldi

Premiumsuz YouTube kullanmak bence hiç mantıklı değil. Zaten uzun süredir de premium ile kullanıyordum aylık abone olduğum tek platform YouTube, kaç olursa kullanacağım mecburen ama cidden çok yükseldi. İlk aldığımda Papara cashback ile aylık 5TL'ye alıyordum. Umarım güzel bir cashback ile devam ederler kampanya sonunda.

1698867303140.png

Şu karizmaya, şu asalete bir bak be.

Şuanki fiyatla mantıksız ama 30tl iken tosla ile yarıya indirip 15tl ye alabiliyoduk.
15 TL'nin pekte bir değeri yok ama şahsen yinede vanced varken gerek duymuyorum. Vanced'te video indirme özelliği nasıl ve iyi mi bilmiyorum belki onun için alınabilirdi.

Arkadaşlar Adblocker'lara çok güvenmeyin. Türkiye'ye daha gelmedi büyük ihtimal ama uBlock Origin'i algılayıp kapatmanızı istiyor YouTube. Türkiye'ye bu algılama sistemi yakın zamanda gelir zaten.

Öğrenci planı hala uygun sayılır şu şartlarda. üstüne Nays ve Papara gibi kuruluşların yarısı bizden kampanyasıyla daha da uyguna geliyor. Bu arada konuyla alakalı kıyaslama yapanlar olmuş, evet kolaya veya sigaraya vereceğime buna para veririm. :D
Sürekli kullandığım hizmete para ödemek en doğal hakkım, Vanced'la falan gizliliği tehlikeye atmak manasız bence. Reklam emgelleyicilerin de mobil tarafta pek karşılığı yok zaten.

Geçen ay yıllık plan satın almıştım 2 ay deneme süresi ile. Ödemeyi aldı ancak parayı henüz çekmedi, deneme süresi bitince çekecek benden. Zamlı halde çekmez değil mi? Sonuçta zamdan önce satın almış oldum.

Adamlar o kadar hizmet sunuyor, para almasınlar mı ya? :) Şaka bir yana, internette reklamsız gezinmek zulüm hâle gelecek ve büyük, küçük şirketler de kendince abone sistemi getirip para talep edecektir. Yapılması muhtemel, göz ardı edileceğini sanmıyorum. Her neyse 30 TL çok para değil diyen arkadaşlar, her istenilen yere para ödemeye devam edebilirsiniz. Adamlar da kendilerine ikinci lüks arabayı çeksin, onlar altına ikinci lüks arabayı çekerken siz de ölümüne, inatla savunmaya devam edebilirsiniz :)

Geri
Yukarı