YouTube telifli müzik kullanmak saat kasmaya engel mi?

yusufbaker

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Video Editörü
Şöyle 4000 saati doldurmak istiyorum onun için aktif yayın yapıyorum ortalama 3-4 saatlik her gün olacak şekilde ve bu yayınlar sıkmaması için arkada Spotify'dan vesaire müzik açıyorum. Oyun oynarken bu müzikleri açmam 4000 saatin dolmasına engel midir yoksa değil midir? Para kazanmayı demiyorum. 4000 saati doldurmayı diyorum. Mühim olan 4000'i doldurmam. Doldurduktan sonra müziksiz vesaire o zaman düşünülür.

Yaani şöyleki telifli dediğim klasik normal müzikler hani arkada dinliyorum kısıtlama yok yazıyor studio da ama saat kasmama engel olma ihtimali varmı bilmiyorum (açıklamada albümü falan yazıyorya o tarz teliften bahsediyorum yaani açtım diye videom silinecek kanalım kapatılacak tarz teliften değil) :)

Mozart, Beethoven gibi eski dönem klasik müzik sanatçılarında herhangi bir telif problemi yaşamazsınız. Fakat, ilgili eser yeniden düzenlenmiş halini (cover) kullanırsanız sorun yaşayabilirsiniz.

Klasik müzik derken ondan bahsetmedim yaani alışageldik normal özellikle bir şey açmıyorum açıyorum arkada Spotify'ı çalıyor anlamının kısası olarak demiştim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı