Çözüldü YouTube ve Google'dan gelen sesler kulaklığa gitmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cigarette

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Az önce arkadaşımla oyundan çıkınca biraz YouTube'da takılmak istedim YouTube'a girince ses kulaklığa değil monitöre gitmeye başladı, ses çıkış cihazı kulaklık seçili ama yine de monitöre gidiyor, oyundayken böyle bir sorunum yoktu. Sizce sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Vg27a ya sağ tıklayıp devre dışı bırakıp. Hoparlörüde kulaklık olarak ayarlayıp (görev çubuğundaki ses simgesinden) tekrar dener misiniz?

dd.PNG

Bu kulaklığa sağ tıklayıp özellikler deyin üst kısımdan düzeylere gelin orsaının 100 olması gerek.

Biraz karmaşık oldu tekrar anlatayım.

1.VG27a ya sağ tıklayıp devre dışı bırakın. Hoparlörü sağ alttaki ses simgesinden kulaklık olarak ayarlayıp tekrar deneyin.

Eğer düzelmezse.

2.üs taraftaki fotoda gösterdiğim kulaklığa sağ tıklayıp düzeylerden sesi fulleyin.

Düzeyler kısmına gelmek için sağ tıklayıp özellikler demeniz lazım.
Vg27a ya sağ tıklayıp devre dışı bırakıp. Hoparlörüde kulaklık olarak ayarlayıp (görev çubuğundaki ses simgesinden) tekrar dener misiniz?

dd.PNG

Bu kulaklığa sağ tıklayıp özellikler deyin üst kısımdan düzeylere gelin orsaının 100 olması gerek.

1.VG27a ya sağ tıklayıp devre dışı bırakın. Hoparlörü sağ alttaki ses simgesinden kulaklık olarak ayarlayıp tekrar deneyin.

Eğer düzelmezse.

2.üs taraftaki fotoda gösterdiğim kulaklığa sağ tıklayıp düzeylerden sesi fulleyin.

Çözüm
VG27a ya sağ tıklayıp devre dışı bırakıp. Hoparlörüde kulaklık olarak ayarlayıp (görev çubuğundaki ses simgesinden) tekrar dener misiniz?

Eki Görüntüle 2020066

Eğer düzelmezse.

Hoparlör takılı gözükmediği için herhangi bir şey yapamıyorum sanırsam. Yalnız VG27a yı devre dışı bırakınca ses kulaklığa gitmeye başladı, yani aslında sorunum çözüldü. Ancak ben sesi monitöre vermek istersem tekrardan o sayfayı açıp VG27a yı etkinleştirmem gerekecek değil mi?

1 - Denetim Masası > Donanım ve Ses > hoparlör > yapılandır seçeneklerini izleyin ve ileri diyerek işlemi tamamlayın.

2 - arama çubuğuna chrome://settings/content/sound yazıp sitelerin ses çalmasına izin ver i açın

yapılandırmak için ses denetim masasında kısmında kulaklığınıza sağ tıklayıp yapılandırın

Geri
Yukarı