YouTube videolarda kasma

Jasoelys

Picopat
Makaleler
15
Merhaba arkadaşlar, arada YouTube üzerinden video izlerken video kasarak ağır çekimde ilerliyor. İnternet ile alakalıdır diyorum ama sesde herhangi bir sıkıntı olmuyor. YouTube izleme barına baktığımda bayağı bir dakikası ilerlemiş gözüküyor. Bazen kendi kendine bu tip bir şey olduğunda görüntü kalitesini kendi otomatik düşürüyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

@SirCem yarı internet kaynaklı yarı Chrome tarayıcısı ile ilgili sanırım Opera veya başka bir tarayıcıda aynı videoyu izlediğimde herhangi bir sorun olmuyor. TTNET arıyorum 1 cihaz ile Wi-Fi bağlanıp kullanıyorum sorun yok ama Wi-Fi 2. bir cihaz bağlandığın da internet pert oluyor ve ben bu internete 320 TL para veriyorum 12Mbps zor alıyorum. Telefonu yüzüme kapattılar.

@SirCem yarı internet kaynaklı yarı Chrome tarayıcısı ile ilgili sanırım Opera veya başka bir tarayıcıda aynı videoyu izlediğimde herhangi bir sorun olmuyor. TTNET arıyorum 1 cihaz ile Wi-Fi bağlanıp kullanıyorum sorun yok ama Wi-Fi 2. bir cihaz bağlandığın da internet pert oluyor ve ben bu internete 320 TL para veriyorum 12Mbps zor alıyorum. Telefonu yüzüme kapattılar.
Uzantılar yüzünden olabilir o zaman çünkü farklı tarayıcıda düzeliyor.

Geri
Yukarı