YouTube videoları için edit uygulaması önerisi

581710

Centipat
Makaleler
2
Arkadaşlar iyi akşamlar. Sorum başlıktaki gibi YouTube'a içerik üretmek istiyorum ve bir edit uygulaması arıyorum. Edit uygulaması derken de videoları kestiğim arkaplana müzik video fotoğraf koyabileceğim, videoyu kaydettikten sonra ekranın herhangi bir yerinde editin uygulamasının reklamının olmadığı ücretsiz bir program arıyorum. Yani öyle profesyonel editler falan yapmayacağım. Mesela "yapay zeka dünyayı ele geçirebilir mi?", "Arduino ile robot yapımı" gibi videolar yüklemek istiyorum. Sistem gereksinimleri düşük olan ve üstte yazdıklarım gibi bir edit uygulaması var mı? Bilir misiniz bilmem ama mobilde Youcut isminde bir uygulama var. Ben onu çok kullanıyordum, tıpkı üstte saydıklarım gibiydi. Özellikleri maalesef PC için versiyonu yok onun. Bu arada video çözünürlüğü sıkıntısı yaşamayacağım bir uygulama olsun. Güzel anlatabildim mi bilmem arkadaşlar belki de çok fazla şey istiyorumdur, anlamıyorum edit uygulamalarından pek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefon ve bilgisayarda basitliği ile ünlenmiş (özellikle telefon) CapCut öneririm. Ama ayarlar sekmesinden sondaki şeyi kapatın. Kapatmazsanız düzenlerken silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı