YouTube Videoların Yavaş Upload Sorunu

• Konuyu başlatan pusat57
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 28B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Videoyu NVIDIA masasında bulunan SHADOWPLAY ile oyunun içinden çekiyorum ve evet çektiğim gibi yüklemeye çalışıyordum.

Problemin nedeni bu. Raw halinde videoları yüklediğin için zaman uzuyor. Tavsiyem Handbrake veya Ripbot gibi kolay programlarla videoları encode yani convert etmeniz.

Not: İnternette birçok converter mevcut. Fakat çoğu düzgün convert edemiyor. FPS düşüyor vs. Dediğim programlarla özelliklede ripbotla kolayca videoların boyutunu düşürebilirsiniz.

Shadow Play ile çektiğin videolar .mp4 uzantılı olur. Bu programı kullanarak videonun boyutunu düşürebilirsin.

Free MP4 Video Converter
Programı indirdim ve dönüştürdüm ama yükleme hızında bir değişiklik olamadı ne yazıkki.

- - - Güncellendi - - -

Problemin nedeni bu. Raw halinde videoları yüklediğin için zaman uzuyor. Tavsiyem Handbrake veya Ripbot gibi kolay programlarla videoları encode yani convert etmeniz.

Not: İnternette birçok converter mevcut. Fakat çoğu düzgün convert edemiyor. FPS düşüyor vs. Dediğim programlarla özelliklede ripbotla kolayca videoların boyutunu düşürebilirsiniz.
Link verir misiniz? :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı