YouTube videomu kaldırdı

Aerondighttt

Hectopat
The Man In The High Castle dizisini konu alan bir nazi editi yapıp YouTube'a yükledim, yaklaşık 20k kadar izlendi. İçerikleri YouTube'daki dizinin kendi kanalından aldım. Ve görüyorum ki videom kendisi çok güzel bir şekilde andığım bir şahıs tarafından şikayet edilip kaldırılmış. Görüntülerin aynısı dizinin kendi kanalında var fakat benim videom kaldırılıyor...
YouTube'a mail attım, yapabileceğim farklı bir şey var mı?

Videoda Svastika sembolü varmıydı?

YouTube a kalmış ama büyük ihtimalle olumsuz yanıt gelir.

Attığın ekran görüntüsünde kaldırılma sebebinin ne olduğu anlaşılmıyor. Sol üstten “Kanal içeriği” sayfasına geri dönüp bakman gerekiyor. Listede “Kısıtlamalar” şeklinde bir sekme olması lazım. Fare ile üzerine gelince bilgi kısmı çıkıyor ve “Detayları gör” seçeneğine tıklayarak ayrıntılara ulaşıyorsun.

Talih kuşu beni vurdu iyi mi...

Talih kuşu beni vurdu iyi mi...
Bu kısımda yaptığım itiraz reddedilmiş

''Yerel yasalara uygun olarak, içeriğin yasa dışı olduğu bir Türk mahkemesi tarafından onaylandığında kaldırma işlemini dikkate alacağız. Geçerli bir mahkeme kararınız varsa, lütfen bu e-postayı mahkeme kararının bir kopyası veya başka bir resmi yasal belgeyle birlikte yanıtlayın.''
Evet son durum bu, adamlar mahkeme kararı istiyor şaka gibi

Son düzenleme:
Çok derin yerlerde yüzüyorsun. Tehlikeyi seven adam!

Hakkınızı arayın arkadaşlar, attığım mailler açtığım chatler ve attığım mesajlar sonucu 1 günlük uğraşla videomu geri getirtebildim. Konu kapanabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…